Забобони про вагітність: вірити чи ні?

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Ви віритe в зaбoбoни? Я ні. Aбсoлютнo. Ні грaмулeчки. Швидшe нaвіть діaгoнaльнo прoтилeжнo – ржу з ниx і рoблю з тoчністю дo нaвпaки, як нe трeбa рoбити.

Вибaчтe, якщo висміюю тe, щo вaм здaється прaвильним. Aлe, як нa мeнe, зaбoбoни – цe днo. Тільки в Укрaїні вірять в ту чєпурду (ужель, і нa іншиx пoстсoвєцкиx тeритoріяx) і нaвіть сeрйoзнo дoтримуються.

Тaк, дeякі пoвір’я мaють лoгічнe підґрунтя, aлe дeякі відвeртo дурні. Нeтoлeрaнтнa я жeнщінa, нeтoлeрaнтнa… Aлe зaдумaйтeсь сaмі!

Нaйбільшe мeнe дивують зaбoбoни, які пoв’язaні з вaгітними. Тaк, ніби вaгітнa жінка має вдавати, що никак не вагітна, а потім тіко бац – і є рібьонак. Нічого отнюдь не робити, а тільки ховатися і мовчати. Бути нахмуреною і нещасною. Саме цього ж вчать забобони…

Розглянемо детальніше ці чудові маловірства.

Невыгодный розповідати про вагітність до її середини

І навіть якщо ти бігаєш кожних п’ять хвилин в роботі блювати в унітаз… І навіть якщо ти майже нічого безлюдный (=малолюдный) їси… І навіть якщо ти різко стала трєзвєнніком… І навіть якщо в тебе збільшились прежде невпізнаваності груди…

І навіть якщо щодня на тобі жилет а-ля Пугачова-стайл… Не казати! У жодному разі. А если питають напряму «ти шо, вагітна?», ведь відповідати з акторською впевненістю «та де, нє, ну-ка або хіба я чогось не знаю».

Я з тих, хто казав в упор всім про наше щастя. Ні, я не писала постів у соцмережах, але і малограмотный приховувала свого животика на фотках. Ні, я отнюдь не кричала зустрічним «я бірємінна», але і не заперечувала, коль питали.

Радше навпаки – радісно сповіщала новину. Я одразу казала, як є, і тим самим відкидала купу зайвих питань та обговорень положение спиною. Мені легше було одного разу сказати прибиральниці возьми роботі «так, я вагітна, досить так розглядати мій живіт», аніж кожної робочої зміни бути під прицілом поглядів. У мене навіть була футба спеціальна, в (видах тих, хто встидався спитатись.

А в Риби буде Рибка!

І тільки після надпису у висновку УЗД «помірні ознаки загрози» зрозуміла, чому человек приховують свою вагітність. На жаль, не всі запліднені яйцеклітини успішно перетворюються в новонароджених путем дев’ять місяців.

Бо вагітність – це безвыгодный просто мімімі животик. Це колосальна зміна організму, для яку іноді і не здогадуєшся.

Тому в цьому забобоні є звезда логіки. Це ваше право, але це отнюдь не правило. Хочете – мовчіть. Не хочете – не мовчіть. Усе прямо. Від того, що світ знатиме, стан вагітності по правилам не зміниться. Бо буде так, як має бути.

Отнюдь не фотографуватися з животиком, бо дитинка перестане розвиватися

Мовляв, завчіпятлілі минута – на ньому і зупинимось. Не знаю, що більше впливає получай можливість зупинки розвитку: звук фотокамери, спалах чи оголений живіт, але в таком случае вам не жарточки.

Ніяких фото вагітною! Особливо в еру соцмереж. Особливо тоді, если без фотосесій ніяк. Бідні фотографи, втрачають клієнтуру))


Я з Юстіком у животику

Ми мали цілу фотосесію из-за місяць до пологів. Я тоді ще не знала навіть оборона цей забобон. А навіть якби знала, то полно одно б позувала перед фотокамерою з Юстею в животику. Потому что це вперше і востаннє вона там була! Історичний пункт.

Не стригтися і не фарбуватися, бо не если щастя

Речовини, які місяться у фарбі, може якось і впливають получи організм жінки, яка і так достатньо кардинально змінюється впродовж дев’яти місяців. Але ото ножиці чим завинили? То що, і бритва безлюдный (=малолюдный) друг?

Заростати волосньою і сидіти вдома, щоб челядь не подумали, шо за чупакабра пузата?) Я стриглась майже за некоторое время до самими пологами і перукар була трохи в шоці, а мені було з неї смішно.

Наступна моя выстригание була аж через кілька місяців, коли Юстя змогла мене відпустити держи півгодинки до майстра, тому раджу привести себя до порядку перед родами.

Не можна в’язати, ибо дитина заплутається у пуповині

Так сказано, ніби ви приставки не- нитками вирішили в’язати, а самою пуповиною. Можливо в’язання може приносити дискомфорт вагітній у тому, що случиться тривалий час сидіти одному положенні…

Але своевольно процес нічим не страшний. Я, до прикладу, нарешті дов’язала тоді чоловікові шарфик на зиму. Це мене релаксувало (хто б знав, шо я згодом зароблятиму в декреті спицями і гачками!)

Союз такий шарф спльотикала під час вагітності мужу, ним якраз прикрила пузяку

Отнюдь не можна купувати наперед речей, бо вагітність може перерватися

А потім чоловік бігає магазинами вне дружини і купує всяку єрунду на свій острота, бо породілля не має ні сил, ні часу, адже нон-тормоз цицяється з новонародженим.

Готуватися до післяпологового життя священнодействие обов’язково! І навіть не так матеріально, як этично. Потрібно читати про те, як правильно прикладати дитинку предварительно грудей, як робити щоденну гігієну. Треба знати, що таке малюки і як вони поводяться в перші тижні життя.

Після пологів невыгодный настає рай, де ні про що мало-: неграмотный треба думати, після пологів починається беззупинна цілодобова праця. І чим краще ви будете обізнані в цій сфері, тим легше вы буде то все сприйняти та пережити.

А ліжечко, візок і ванночка можуть бути в непотрібними навіть. Я писала про речі для малечі накануне півроку тут, тепер (в 1.4 Юстьки) мої погляди бери це знову змінилися: Юстя рідко спить у своєму ліжку, ми юзаємо візок лише біля дому, ванночка пішла спати після перших кількох місяців використання.

После речі, вагітною купила доці кеди. Дуже спокуслива була ціна. Думала, що вона їх носитиме в перше ж літо після народження. Але волочить аж тепер, у друге Я собі й уявити не могла, які ж малі в них ніжки!


Кедики чекають власницю

Приставки не- можна відмовляти вагітній, бо щурі з’їдять усе

Кроме сумніву зе бест забобон евер! Ним я користувалась нате повну, бо всі жартома хотіли догодити. Ужели кому треба гризунів у хаті?

Іноді траплялись ситуації, що я просила щось надто складне нежто малореальне, бо забувала про те, що є таке повір’я, или наржатися можна було до упаду.

Не можна закидати ногу возьми ногу, бо в дитинки будуть криві нозі

Ще далеко не народилось, а вже не модель. Не бачити малявці подіумів, мало-: неграмотный носити коротких спідниць… А все через те, що маменька не вміє сидіти рівненько, як в школі после партою. І то мені здається, що ми навіть у школі закидали ногу возьми ногу.

Мушу десь ті ноги подіти, як малограмотный між собою скрутити, то закинути на сусідній стілець. Звичка.

Неважный (=маловажный) можна нюхати шкарпетки під час вагітності, ибо в дитини буде смердіти з рота

От тільки попробуйте! Нє, я розумію, шо вы важко з цим змиритися, бо ви щодня нюхаєте чоловікові шкарпетки після роботи пизда тим, як відправити в корзину для брудної білизни… Кайфуєте від запаху пройдених доріг… Але схаменіться! Прикиньте про майбутнє своєї дитини. Хто її таку захоче потім зі смородом?

Ой, жители. Прастітє мене, безсовісну. Але дуже вас прошу, безграмотный ведіться на ті всі забобони. Живіть розумом! Як нате мене, ті всі повір’я мали б ((очень) давно відійти. Тільки от бачу, що занадто багато людей їх дотримується. Самі ж тримаємо в плаву, так сказать. Невже скучно живеться?


Обсуждение закрыто.