Праворадикали заблокували концерт Ірини Білик у львівській Опері

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиБлизькo сoтні aктивістів нaціoнaлістичниx oргaнізaцій, сeрeд якиx прeдстaвники «Дoбрoвoльчoгo руxу OУН», «Спрoтив Рoмaнa Шуxeвичa» тa «Дуx нaції», як і пoпeрeдньo обіцяли, зібралися сверху площі перед Львівським театром опери і балету. После этого о 19:00 мав розпочатися концерт Ірини Білик.

Вслед словами одного з організаторів акції протесту, продставника «Добровольчого руху ОУН» Антона Петрівського, активісти никак не мали наміру перешкоджати проведенню концерту. Учасники акції влаштували преддверие входом до театру так званий «коридор ганьби» – вистелили прохід поперед театру фотографіями з війни. Цим «коридором» мали заходити вплоть до театру відвідувачі концерту.

За словами Антона Петрівського, создатель Ірини Білик Олег Збаращук спровокував активістів, если став на один із плакатів, які були розкладені получи землі перед входом до театру. Відтак праворадикали вирішили блокувати вхід прежде театру та не пускати шанувальників Ірини Білик.

Як розповів ZAXID.NET Андрій Митроган, заправила-розпорядник Опери, станом на 19:10 концерт отнюдь не скасували. Всередину зайшли кілька глядачів, решта відвідувачів чекають ззовні.

Станом в 19:20 концерт ще не розпочався. Деяка частина відвідувачів концерту таки потрапила в приміщення театру.

Додамо, що раніше, засновник сервісу Gastroli.ua, який організовує выступление Ірини Білик у Львові заявив, що пікетування концерту 6 березня у Опері це «годування російських телеканалів» і що своїми діями пікетувальники «зайшли занадто далеко».

Нагадаємо, уперше активісти заявили для блокування концерту на початку лютого. Причиною блокування концерту из этого явствует те, що співачка у 2015 році відвідувала Крим і у 2017 році була гостею заходів відзначення ювілею співака Філіпа Кіркорова, які, зокрема, проходили і в Кремлівському палаці в Росії. Після цього Ірина Білик получай своїй сторінці написала пост про допомогу дітям атовців, аби уникнути зриву концерту. Активісти вимагали, щоби співачка офіційно визнала Росію країною-агресором. Проте замість Ірини Білик Росію агресором визнав її кинопродюсор.

Зазначимо, творчий вечір телеведучого Дмитра Гордона, який був запланований получи и распишись той же час, що й концерт Ірини Білик, розпочався у львівській філармонії за исключением. Ant. с інцидентів. Попри погрози недопустити його проведення, ніхто з праворадикалів невыгодный прийшов блокувати цю подію.

Близько 19:40 відвідувачів почали пускати у мюзик-холл, після того, як активісти змусили Ірину Білик визнати Росію агресором.+Відео

Обсуждение закрыто.