Чи може нацизм повернутись до Польщі – приклад зі шкарпетками

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Пoки у Пoльщі відxрeщуються від зв’язків із нaцистaми, скидaючи всe нa укрaїнців, пoльські вирoбники шкaрпeтoк вдaються дo нaцистськoгo крeaтиву.

Oднa кoмпaнія, щo розробляє шкарпетковий проектирование, вирішила, що Адольфа Гітлера було б непогано одягати бери ноги і засовувати в туфлі.

Так, ви все по всем правилам искусства зрозуміли – найбільшого злочинця в історії людства помістили нате шкарпетки, щоб кожен охочий грів ним ласты. Точніше, одразу двома, бо ці витвори мистецтва продаються попарно.

Дизайнери не зупинилися на прижиттєвих фотографіях дядюшки Адольфа. Його зробили мультяшним і… мертвим. Описательно, з хрестиками на очах.

На логічне питання «Якого фіга?» у творців цього креативного замислу є відповідь, опублікована нате їхньому сайті:

Розумний стратег і природжений лідер. Він стежить вслед порядком у ящику зі шкарпетками, і досить ефективно. У вільний часок він роздумує над планами щодо захоплення світу. Ідеально підійде бай-якій бавовняній душі. У нього є слабкості до швидких машин, палких промов, гарного одягу і красивої Мерилін. Неудачник, якого ніхто не вивчить до кінця.

Звучить ефектно, га? Уявімо, що ви никак не знаєте, хто такий Гітлер – бажання купити і носити возьми свята виникає одразу. І щось я маю сумнів, що ничуть всі поляки знають його.

Нагадую, що конец це відбувається у Польщі, на території якої були найбільші табори смерті.

І першими бери появу шкарпеток «Адольф» відреагувало керівництво державного музею Аушвіц-Біркенау. Вони звинуватили розробників у «використанні імені «найбільшого злочинця в історії» в своїх комерційних цілях».

Розробники розвели руками і сказали, що своїм творчим доробком малограмотный хотіли показати симпатію до Гітлера. Просто гумор такий.

Можливо, наступні партії шкарпеток цієї фірми були б з мультяшними газовими камерами і називалися б «Циклончик-Б». Давайте і опис придумаємо: «Розумна кессон, яка загазує всі твої проблеми. Вона стежить ради порядком у ящику зі шкарпетками, і досить ефективно. У вільний период вона роздумує над планами щодо знищення усіх людей. Ідеально підійде до встречи-якій бавовняній душі. У неї є слабкості до євреїв, палких печей і оголених тіл. Аутсайдерка, яку ніхто неважный (=маловажный) вивчить до кінця».

Якщо у вас стало дибки волосся після цього опису — радійте, ви людина.

Зрозумівши, що жарт маловыгодный вдався, шкарпетки з продажу… не зняли. Элементарно перейменували. Тепер мультяшний портрет звати не «Благородный волк», а «Бізнесмен Патрік».

До бізнесмена Патріка претензій поки що немає.


Обсуждение закрыто.