Як через бездіяльність влади, людина ризикує потрапити за грати

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Нeщoдaвнo, йшлoся прo тe, як Києвoм вільнo пeрeсувaється Рaфaeль Лусвaргі. Тoй сaмий брaзилeць, щo вoювaв нa бoці сeпaрaтистів нa Дoнбaсі, і зрeштoю, oтримaв тривaлий тюрeмний тeрмін від укрaїнськoгo суду. Aлe, прoйшлo зовсім далеко не багато часу, трохи менше року і Лусваргі вийшов нате волю, оселився в одному з монастирів московського патріархату в Києві, дескать його і помітили журналісти «Радіо Свобода».

Виявляється, синедрион скасував попередній вирок Лусваргі через процедурні порушення. І призначив новий розгляд його справи, але тільки влітку. Прежде того ж, СБУ хотіло обміняти Лусваргі на когось із наших военнослужащий, що перебувають в полоні у сепаратистів та росіян. Його витягли із в’язниці, але, щось пішло никак не так, обмін не відбувся і замість того, щоб тримати бразильця під вартою прежде того моменту, коли буде обмін, його легко випустили на волю, взявши особисте зобов’язання з’являтися раньше слідчого. 

Тобто, замість 13 років тюремного терміну, бразилець положительно відсидів тільки один і вже вийшов на свободу. Быть чому, невідомо, чим керувалося СБУ, випускаючи його з-вслед за грат, адже, Лусваргі був не просто жертвою обставин, він був, що називається зіркою російської та сепаратистської пропаганди. Адже, нагадаю, показово поперед. Ant. после телекамерами розстрілював позиції нашої армії з міномета. Чи можна бути впевненим, що ця людина опинившись нате волі, в центрі Києва, без жодного конвою чи нагляду никак не зчинить терористичний акт? 

Чи думало относительно це керівництво СБУ і чи знало воно взагалі ради цю абсурдну ситуацію з бразильцем-сепаратистом? Відтак, активісти націоналістичних організацій самостійно відшукали Лусваргі в київському монастирі і силою привели його в управління СБУ в місті Києві. І під підпис передали його до самого рук працівників Служби безпеки, вимагаючи тримати бразильця-сепаратиста під вартою. 

І книппель чим це закінчилося для активістів. Днями юрист Лусваргі заявив, що за його заявою, Шевченківський районний руки правосудия Києва зобов’язав СБУ відкрити кримінальне провадження тепер вже проти одного з лідерів націоналістичної організації «С14» Євгена Карася, який і брав активну предел в затриманні бразильця.

Євген Лусваргі
Євген Карась

Суд вирішив, що тепер Карасик відповідатиме перед законом за незаконне позбавлення волі Лусваргі і чомусь следовать участь в підготовці терористичного акту. Рішення про це ухвалив суддя Євген Мартинов, який впредь до речі, минулого року відпустив із СІЗО получи и распишись волю двох спільників відомого ватажка тітушок Юрія Крисіна.

Останній зі спільниками підозрюється у вбивстві під время подій на Майдані журналіста В’ячеслава Веремія. Але, суддя вирішив, що спільникам Крисіна досить сидіти ради гратами і вирішив випустити їх з-під арешту. Відтак, безвыгодный доводиться дивуватися рішенню судді Мартинова і по затриманню активістами сепаратиста Лусваргі.

Отож, ви бачите, що буває, если в умовах бездіяльності і паралічу влади, хтось бере получай себе відповідальність боротися з ворогами Україні. Потім, коль небезпека мине, суди та правоохоронці ще й порушуватимуть проти тебе кримінальні провадження.

Затримання Рафаеля Лусваргі
Затримання Рафаеля Лусваргі

З чим вже стикнулося чимало бійців добровольчих батальйонів. Які в 2014 році звільняли Донбас від росіян та сепаратистів, мол більшість міліціянтів здавали ворогу українські міста минус спротиву, а ці ж переатестовані міліціянти через якийсь часик почнуть затримувати добровольців. За заявами тих, хто ще вчора кликав рускій мір нате окуповані території.

То ж тепер подивимось, наскільки ретельно СБУ проводитиме слідство проти активістів українських націоналістичних сил. Адже, як воно пильнує і стереже сепаратистів, ми вже побачили. +Відео

Обсуждение закрыто.