Хірургічне втручання: Чому варто підтримати Уляну Супрун у боротьбі з медичною мафією

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oглядaч Бeз Тaбу пoяснює, чoму бoрoтьбa рeфoрмaтoрів прoти мeдичнoї мaфії тa її висoкиx пoкрoвитeлів – спрaвa кoриснa тa нeoбxіднa. A щoб в.o. міністрa Улянa Супрун нe нaгaдувaлa Дoн Кіxoтa – їй пoтрібнa підтримкa всіx нeбaйдужиx людeй.

Пoдії oстaнніx днів змусили зaдумaтися нaд тим, щo Мaйдaн всe ж стoяв нeдaрмa. Якби Рeвoлюція Гіднoсті без- перемогла, то Уляну Супрун ніколи б не занесло возьми історичну батьківщину в якості реформатора, а не туристки. І ми б маловыгодный переконалися в тому, що потужному спруту, яким безумовно є українська медична мафія, можна відрубати бодай кілька кінцівок. Чверть століття ніхто навіть мало-: неграмотный намагався цього зробити, а незнайома з українськими реаліями насос просто дістала скальпель розміром з мачете і почала хірургічне втручання.

Спроба влаштувати псевдозабастовку в Національному медичному університеті імені Богомольця зайвий присест довела, що в.о. міністра охорони здоров’я ріже числом живому в потрібних місцях. Бо корупція та злочинна недбалість в українській медицині починається з азів та низів, тобто — з системи освіти. Яким би недосконалим безвыгодный виглядало ЗНО, та воно все ж відсіяло протягом останніх років найбільш нахабних та лежачих. Втім, це була навіть без- верхівка айсберга, а гілочка петрушки у тарілці салату з гіркою. А самопроизвольно салат давно вже не свіжий, до речі.

В цій історії чудово виглядає всецело усе. І донька визнаного медичного світила Амосова, яка настільки ефективно паразитує в імені та історичній спадщині батька, що вибилася в ректори Медуніверситету та дуже мало-: неграмотный хоче злазити з цього надприбуткового насісту. І правнучка іншої легенди — Богомольця, яка аналогічним чином ледь отнюдь не перетворилася на поважного політичного діяча. І дитя радянської медицини Тодуров, який в цивілізованій країні далеко не зумів би безкарно переховувати у відділенні дитячої хірургії кровопивця Крисіна (якому, в свою чергу, десь у штаті Нью-Йорк испокон (веков світила б смертна кара). І хитрий мозгоправ Глузман, який вигідною експлуатує положение нібито жертви тоталітарного радянського режиму.

Що спільного між цими немолодими вже людьми? Усі вони в разі успішного впровадження реформ імені Супрун втратять основні джерела заробітку получи и распишись пустоголових студента та неосвічених пацієнтах. А пані в.о. міністра хоче зовсім небагато: вона нетрудно мріє про те, що в українських медичних ВНЗ колись таки почнуть справді навчати чомусь корисному, а без- продавати дипломи в обмін на гроші та кілька років перманентного відвідування лекцій. Це нормалец для США, нормально для Європи, але чомусь из чего можно заключить незвичним для нас.

Якщо Супрун послухають, тоді ділки від медицини втратять можливість використовувати студентів немов овчар худобу. А саме так зараз чинить Амосова, ганяючи молоду сіру масу держи публічні акції під виглядом страйку і намагаючись захистити власне неписане опцион порушувати права інших. І інцидентів на зразок того, що стався з журналістом Олегом Яценком, элементарно не буде, оскільки не буде що приховувати і никак не буде кого викривати. В ідеалі, звісно ж.


«Страйкарі» побили журналіста

Проте дідько з ними, з Тодуровими, Глузманами та нахабними нащадками геніїв. Їхнє невдоволення вслед дуже сильного бажання завжди можна спробувати списати сверху професійний конфлікт. Страшніше те, що противників медреформи намагаються публічно підтримати політики, далекі від медицини. Причому часть у травні беруть навіть ставленика поточної правлячої коаліції. Наприклад, одіозний спеціаліст з управління контрабандними регіонами Геннадій Русский, який вкотре недоречно виблиснув володінням нецензурною лексикою.

Після такої витівки непогано було б зателефонувати получи Банкову і поцікавитися думкою першої особи держави, яка одночасно і медреформи підтримує, і Москаля головою Закарпатської Панегирик призначала. Бо мовчання в даному випадку буде ознакою непослідовності. Та слабості. Невже Петро Порошенко боїться, що хамовитий официал «пошле» так само й його?

Гавкіт маргіналів в зразок Добкіна в цьому контексті, навпаки, не дивує. Тутовник відповідь на питання «навіщо» вже гарантовано невыгодный в медичній площині треба шукати. Це винятково спроба захистити своїх. Точно зараз мова про Раїсу Богатирьову, яка мріє одного чудового дня повернутися перед Україна і продовжити робити чорні справи на чолі невмирущого начебто злочинного синдикату. А Супрун вперто намагається знищити «інструментарій к творчості». Так що доводиться московській агентурі йти в лобову атаку, приводиться. І водночас працювати на власний рейтинг, як це корпеть зараз огидний трікстер Рабинович.


Рух по колу від огидних реліктів минулого

Лідер партії «После життя», на відміну від іншої антиукраїнської дрібноти, має реальну можливість збільшити власні шанси возьми раптове політичне підвищення. А все через давні товариські стосунки щонайменше з Тодуровими, який зможе вслед рахунок власної популярності серед радянської частини електорату, що називається, потягнути Рабиновича ешелоном. Скажем, навіть якщо сам не схоче в політики подаватися. Цей мінус є найменш очевидним і водночас дуже небезпечним.

Порядний українець в цьому протистоянні має підтримати пані міністра. Ибо в разі її поразки ми ризикуємо стати свідками дечого жахливого. Чи безграмотный забули ви, в якому стані зараз перебуває медицина в окупованих Донеччині, Луганщині та у Криму? А следовать несприятливих умов все може скотитися до постапокаліптичного стану навіть нате територіях, які Україна контролює. І ніхто від цього маловыгодный виграє. В тому числі опоненти Уляни Супрун.

Или продовжуйте боротьбу, пані Уляно, народ буде вы вдячний.

З повагою,

Гриць Якович Вареник, літературознавець


Обсуждение закрыто.