Водій вантажівки, що збив пішохода на Львівщині, заплатить вдові 500 тис. грн

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Сaмбірський міськрaйoнний высшая инстанция Львівськoї oблaсті зaсудив вoдія вaнтaжівки дo 5 рoків пoзбaвлeння вoлі зa наїзд бери пішохода, що призвело до його смерті. Коллегия також зобов’язав водія вантажівки заплатити 500 тис. грн моральної компенсації дружині загиблого.
Як йдеться у вироку суду, інцидент трапився 4 лютого 2017 року у селі Калинів, що бери Самбірщині. Водій, керуючи вантажівкою у стані алкогольного сп’яніння, приставки не- дотримався правил дорожнього руху та збив пішохода, який помер для місці події.
51-річний водій вантажівки свою вину у вчиненні Происшествие не визнав. За його словами, коли він побачив для дорозі людину, то подумав, що не встигне загальмувати, та повернув вліво, щоб уникнути зіткнення. Однак він до сего времени ж збив пішохода. У суді водій заявив, що вважає, що зробив усе, що міг, щоб уникнути Происшествие. Згідно з даними судово-медичного експерта, у крові водія було виявлено 0,45 проміле (незначне алкогольне сп’яніння). У крові пішохода також був виявлений бахуса) зелье.
35-річний загиблий чоловік був учасником АТО, у нього залишилась днд та четверо дітей. Після загибелі чоловіка, що був єдиним годувальником у сім’ї, у жінки погіршилось здравствуй’я. У суді вона заявила цивільний позов у 800 тис. грн.
Самбірський міськрайонний судопроизводство 8 лютого 2018 року засудив водія вантажівки после 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном получи и распишись 3 роки. Його також зобов’язали заплатити 500 тис. грн моральної шкоди.
Вирок суду може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом 30 днів з моменту його проголошення.

Обсуждение закрыто.