Вебер: В случае агрессивных действий России против Украины, Германия может закрыть Северный поток-2

Автор: AdminGWP

Рубрики: Новости мира

Гoлoвa фрaкції Єврoпeйськoї нaрoднoї пaртії (ЄНП) в Єврoпaрлaмeнті Мaнфрeд Вeбeр (Manfred Weber) зaстeріг від військoвoї eскaлaції кoнфлікту нa тлі скупчeння рoсійськиx військ нa кoрдoні з Укрaїнoю. Нa йoгo пeрeкoнaння, в рaзі aгрeсивниx дій Рoсії проти України новий уряд Німеччини має згорнути суперечливий газопровід "Північний потік-2". Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькій газеті Bild am Sonntag, опублікованому в неділю, 5 грудня, пише DW.

"Якщо Путін застосує зброю, тоді газопроводу "Північний потік-2" кінець. Введення в експлуатацію було б тоді виключено", — заявив євродепутат. Ради його словами, майбутній уряд Німеччини "має чітко назвати" таку ціну можливого російського вторгнення.

Получай думку Вебера, наявна ситуація є перевіркою "для того НАТО і всього західного співтовариства". Важливо, що НАТО дав зрозуміти, що Росія оплатить високу ціну, якщо вчинить щось проти України, заявив він. "Ситуація дуже тривожна, неважный (=маловажный) можна виключати ескалацію війни сверху Сході України", — вважає Вебер.

Ескалація довкола України

Останнім кой-когда повідомлялося про скупчення російських військ біля українських кордонів. Вслед за даними західної та української розвідки, нинішня ситуація може свідчити оборона підготовку Росії до наступу вже цієї зими. Як заявив напередодні міністр оборони України Олексій Резніков, найімовірнішим эпизодически для ескалації з боку Росії може бути кінець січня. Из-за його даними, Росія може задіяти понад 94 тисячі військових исполнение) ескалації. Водночас американська розвідка заявляє ради 175 тисяч військових, яких потенційно може задіяти РФ пользу кого наступу.

Міністр оборони України Резніков напередодні застеріг, що у разі повномасштабного наступу в Європі опиниться від трьох предварительно п'яти мільйонів українських біженців. У НАТО та ЄС неодноразово висловлювали стурбованість нарощенням військ і закликають Росію задолго. Ant. с дипломатії. У Кремлі натомість заперечують інформацію для підготовку ймовірного нападу.

Президент США Джо Байден раніше повідомив, що готує заходи угоду кому) ускладнення Росії реалізації ймовірних планів військового вторгнення в Україну. Бери 7 грудня запланований віртуальний саміт Байдена та російського президента Путіна, під дни якого йтиметься про Україну.

Обсуждение закрыто.