У Києві стоматолога підозрюють у замаху на вбивство пацієнтки

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Мeдику інкримінують тaкoж рoзбійні нaпaди тa шaxрaйствo. Підoзрювaнoму oбрaнo зaпoбіжний зaxід у вигляді тримання під вартою.

У Києві 33 річному лікарю-стоматологу, уродженцю Чернігівської області, повідомили относительно підозру у замаху на вбивство, розбійних нападах і шахрайстві нате 400 тисяч гривень. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Ради це у вівторок, 23 березня, повідомляє прес-обслуживание Київської міської прокуратури.

Як говориться в повідомленні, з травня 2019 року до вересень 2020 року 33-річний одонтолог повідомляв пацієнтам неправдиву інформацію щодо лікування. Таким чином йому вдалося заволодіти близько 400 тисячами гривень.

У березні 2020 року чоловік під приводом необхідності здійснення медичних процедур проник у житло однієї з пацієнток і викрав банківську картку, з якої в подальшому зняв 78 000 гривень. А в червні 2020 року підозрюваний під приводом супроводу однієї з пацієнток додому застосував сильнодіючі речовини і заволодів 63 000 гривень.

Медика також підозрюють в замаху сверху вбивство 70-річної жінки. Він потрапив вплоть до неї додому і спробував убити її струмом.

Обсуждение закрыто.