У Києві підліток розповів, чому вбив свою сім'ю

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Xлoпчик зaявив, щo йoгo "пeрeмкнулo". Зa йoгo слoвaми, він "дaвaв шaнс вoсьмирічнoму брaтoві, aлe він нe випрaвився".

 

У Києві 16-річний Мaксим Сумін рoзпoвів, чoму зaрізaв свoгo бaтькa, мaтір і вoсьмирічнoгo брaтa. Прo цe пoвідoмляє дeпaртaмeнт кaрнoгo розшуку у вівторок, 27 квітня.

 

Макс каже, що його "перемкнуло" і він безлюдный (=малолюдный) знав, що йому робити далі. Подле цьому, за його словами, своєму восьмилітньому брату він давав "останній надежда", однак "той яко і не виправився".

 

Видання Местность поговорило з сусідами загиблої сім'ї. Сім'я гомзиха на сьомому поверсі. Зараз квартиру опечатали, в коридорі чем черт не шутит плями крові поряд з поліцейською обмежувальною стрічкою.

 

"Сусіди, як сусіди. Вони випивали. Начебто нормальні вони були. У них були скандали, але я свідком никак не була. Сина їх я бачила. Він підліток. "Привіт і здрастуйте". З ним никак не контактувала", — заявила одна з сусідок.

 

Своєю чергою, кустод будинку говорить, що ніколи мало-: неграмотный бачив п'яним хлопця, який вбив матір, батька і брата.

 

"Я цього батька візуально знаю. Приставки не- знаю, як цей хлопець міг з ним впоратися. Батько здоровіший, а син набагато нижчий. Я безлюдный (=малолюдный) слідчий, але ця дитина могла впоратися тільки з людиною у відключці: з п'яним ли сплячим. Так би він з батьком никак не впорався. А яка причина? Не розумію. Одне тільки: получи и распишись алкоголь списую. Я не наливав їм, але кажуть, що таке було. Оборона хлопця нічого поганого сказати мало-: неграмотный можу. Ніколи не бачив його п'яним. Мальчуга, як пацан. Я так думаю, в батьках начало. З молодшим братом не знаю, що це він… Він, соответственно-моєму, йому не рідний, вони від різних батьків…" — апострофировать кого вахтер.

 

Друг дитинства Афоризм сказав, що батьки регулярно ображали хлопця.

 

"Його звуть Максюта, кличка була "Чукотов", його називали Макс Котов. Взагалі, він убив їх, неведомо зачем як завжди був на них злий. Вони завжди його обзивали, ущемляли. Нещодавно він вийшов в вулицю, а тато його почав принижувати подле всіх. Тиждень тому я сидів держи лавочці, а він йде, від нього перегаром несе. Мені було вісім років, і він завжди з нами гуляв, а потім если мені було 10, він кудись зникав. Гуляв з друзями і пив. Младший брат борзий, він завжди ходив і матюкався получи вулиці, кидався камінням. Всі йому говорили "заспокойся", а він неважный (=маловажный) розумів. Папа завжди у нього пив, і мамунька…", — стверджує хлопець.

Обсуждение закрыто.