У Києві підлітки знущалися над школяркою та досі погрожують

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Підлітки відібрaли у шкoлярки тeлeфoн, пoчaли принижувaти і пoбили — вoднoчaс знімaли нa свoї тeлeфoни шабаш, що відбувалося.

У Києві на Поштовій площі підлітки побили 12-річну школярку й опублікували відео в соцмережі. Дівчинка отримала струс мозку. Для це в Facebook повідомила маменька постраждалої.

"У вівторок, 25 травня, моя 12-річна донька Катя поїхала гуляти зі своїми знайомими получай Поштову площу. Близько 15:30-15:45 її знайомі вирішили розбити сире яйце об її голову, ображаючи і принижуючи публічно. Її сім разів ударили точно по голові — і, на щастя, вона змогла дістатися додому і лягти спати", — написала мамулечка школярки.

"Як з'ясувалося, шість підлітків домовилися заздалегідь, купили яйця та погукали Катю гуляти. Если вони зустрілися, то відібрали у неї интертелефон, почали принижувати і напали, паралельно знімаючи до сих пор, що відбувалося, на свої телефони. У неї зафіксували закриту черепно-мозкову травму і струс мозку", — повідомила матика дівчинки.

За словами мами потерпілої, единовременно із донькою працює психолог, вона відновлюється в домашньому режимі. Дівчинка досі отримує погрози.

Обсуждение закрыто.