ТAYANNA смішно заспівала про Саакашвілі: ексклюзивне відео

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Відoмa укрaїнськa співaчкa Тeтянa Рeшeтняк (TAYANNA) стaлa гoстeю ток-шоу Вдалий ранок на Радіо МАКСИМУМ. В ефірі зірка виконала нову версію пісні «Шкода», заспівавши для видворення Міхеіла Саакашвілі з України. Зацініть!
Співачка TAYANNA, яка динамично готується до виступу в другому півфіналі Нацвідбору бери Євробачення-2018, викроїла в своєму щільному графіку период на участь в шоу Вдалий ранок.
В ефірі Радіо Красная цена. зірка презентувала свою конкурсну пісню «Леля», а також виконала кумедний кавер сверху ще один свій хіт «Шкода»!
Яко, TAYANNA заспівала про скандальне видворення Міхеіла Саакашвілі з України впредь до Польщі. Послухайте це просто зараз:

А стержень яскраві фото TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ:

TAYANNA і ведучі представление Вдалий ранок

TAYANNA на Радіо Много-много

TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ

TAYANNA держи Радіо МАКСИМУМ

TAYANNA на Радіо Максимальный элемент

TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ

+Відео

Обсуждение закрыто.

ТAYANNA смішно заспівала про Саакашвілі: ексклюзивне відео

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Відoмa укрaїнськa співaчкa Тeтянa Рeшeтняк (TAYANNA) стaлa гoстeю теле-ток-шоу Вдалий ранок на Радіо МАКСИМУМ. В ефірі зірка виконала нову версію пісні «Шкода», заспівавши для видворення Міхеіла Саакашвілі з України. Зацініть!
Співачка TAYANNA, яка динамично готується до виступу в другому півфіналі Нацвідбору в Євробачення-2018, викроїла в своєму щільному графіку время на участь в шоу Вдалий ранок.
В ефірі Радіо Не более. зірка презентувала свою конкурсну пісню «Леля», а також виконала кумедний кавер сверху ще один свій хіт «Шкода»!
Неизвестно зачем, TAYANNA заспівала про скандальне видворення Міхеіла Саакашвілі з України давно Польщі. Послухайте це просто зараз:

А штифт яскраві фото TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ:

TAYANNA і ведучі ток-шоу Вдалий ранок

TAYANNA на Радіо Самое большее

TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ

TAYANNA получи и распишись Радіо МАКСИМУМ

TAYANNA на Радіо От силы

TAYANNA на Радіо МАКСИМУМ

+Відео

Обсуждение закрыто.