Скільки грошей державний апарат витягає з наших кишень

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Чи знaєтe ви скільки сaмe зaрoблeниx вaми грошей державний апарат відбирає податками? Близько 50 відсотків зароблених вами грошей відбирає державний апарат получи и распишись своє існування.
Тобто, якщо ваша родина заробляє 10 тисяч гривень в місяць, то за рік державний апарат витягає з ваших кишень приблизно 90 тисяч гривень. Тобто більше трьох з половиною тисяч доларів.
Безвыгодный вірите мені? Давайте рахувати разом. Спеціально для цього експерти створили податковий арифмометр під назвою «Ціна держави». Знаходимо його в Інтернеті за адресую www.cost.ua разве, ввівши у пошуковик запит словосполучення «Ціна держави».
У верхньому меню обираємо «Калькулятори». Все на свете, ми на місці. Можемо рахувати.
Для зручності підрахунку вказуємо зарплату 10 тисяч гривен. Натискаємо «Докладніше», щоб додати зовсім трішки деталей относительно ваші витрати.
Зважаючи на ціну комунальних послуг, продуктів та й загалом усього, відкласти вашій родині без- вдалося і всі гроші було витрачено. В тому числі ви за місяць проїздили да что вы? нехай, 70 літрів бензину, хтось з родині викурив 10 пачок цигарок, а також придбали, скажімо, дві пляшки первопричина та п’ять пива. Депозитів, скоріше за все, у вас теж безвыгодный має.
Вуаля! І того за рік державний апарат витягнув з кишені вашої родини 89 з половиною тисяч гривень. Согласно сьогоднішньому обмінному курсу це – 3170 доларів.
Я дуже сподіваюся, що мої краснобайство «державний апарат витягнув з вашої кишені» ріже вам вухо. Має різати, ибо сплата податків – це невід’ємна частина буття громадянами. В країнах, дескать чесна політична еліта забезпечує ефективне державне управління, громадяни пишаються сплаченими податками.
В тих самих країнах політики наголошують, що никак не існує ніяких державних чи бюджетних коштів – є лише кошти платників податків. Це дуже важливо. Політики і чиновники Безграмотный СТВОРЮЮТЬ грошей, на які існує держава. Вони лише розпоряджаються ЗАРОБЛЕНИМИ НАМИ ГРОШИМА, які ми віддали державі податками і зборами.
Я хочу, щоб ми сплачувати податки з почуттям гідності, радіючи від їх ефективного використання державою. Получай жаль, через корумповану, неспроможну політичну еліту зараз я відчуваю себе дурнем, грошима якого розпоряджаються злодії та дилетанти. До встречи ласка, покажіть цей податковий калькулятор своїм друзям.
Кожен українець має знати, скільки зароблених грошей віддав четко він на утримання держави. Усвідомлення відданої суми, як ніщо інше, допоможе оцінити ефективність державних послуг.
Підсумовуючи, нагадаю, що близько 50 відсотків зароблених вами грошей державний апарат відбирає держи своє існування. Родина, яка в місяць заробляє 10 тисяч гривень, следовать рік сплачує приблизно 90 тисяч гривень податків.

+Відео

Обсуждение закрыто.