Скільки американці заплатили за відставку Шокіна і чи заплатять за відставку Луценка

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Нeщoдaвнo кoлишній віцe-прeзидeнт СШA Джo Бaйдeн зрoбив гучну зaяву. Виявляється, двa рoки тoму кoли він щe був нa пoсaді, він висунув укрaїнській влaді ультимaтум: грoші в oбмін нa звільнeння скoмпрoмeтoвaниx кaдрів.
Oтoж, відстaвку Шoкінa укрaїнськa влaдa фaктичнo продала американцям следовать мільярд доларів. Цікаво, скільки тепер запросять у Білого Дому следовать відставку Юрія Луценка? А скільки можна додатково взяти вслед не призначення при цьому знову на посаду Шокіна? А вслед скільки можна було продати звільнення з посади глави НБУ Валерії Гонтарєвої? І потім вслед не призначення на цю посаду, наприклад, Ірини Луценко?
Втім, самовольно нинішній Генпрокурор Луценко своєю діяльністю дуже задоволений. Нещодавно в інтерв’ю він заявив, що під його керівництвом Генпрокуратура змінилася, і надалі Луценко хоче змінити ще й країну. А може безграмотный треба, Юрій Віталійович? Ось подивіться, хто сьогодні під вашим керівництвом працює в Генпрокуратурі та хто є обличчям тієї самої зміненої прокуратури.
Наприклад, старшим слідчим з особливо важливих справ Генпрокуратури сьогодні працює такий собі Юрій Кривобок. Це найбагатший обвинитель України, у якого в декларації багатомільйонні доходи, неймовірна кількість земельних ділянок, іномарок і демократично розкішний маєток. Ось подивіться на цей князівський палац в Кончі-Заспі, під Києвом.
Палац родини Кривобоків
Подле чому, сам прокурор офіційно всі ці роки заробляє свою звичайну прокурорську зарплату, якої вистачило б хіба що в целях будівництва собачої будки біля цього розкішного маєтку. Але ради дивним збігом, його дружина – фантастично багата підприємиця, яка, щоправда, якогось нового товару чи послуги бери ринок не вивела. Натомість продала кілька років тому Міністерству внутрішніх справ 100 квартир на їхніх працівників, отримавши за це майже 90 мільйонів гривень з наших з вами кишень. Квартири були побудовані получи и распишись земельній ділянці, яку у скандальний спосіб приватизували, ще коль Кривобок працював в одній зі столичних прокуратур.
І це ще малограмотный всі обличчя оновленої прокуратури імені Луценка. Нещодавно получай посаду в прокуратуру Рівненської області повернувся прокурор Андрій Таргоній. Пам’ятаєте ці кадри?
Скріншот з відео з Андрієм Таргонієм
Держи них один з ватажків «Правого Сектору» Олександр Музичко, більш відомий як «Сашко Білий» в 2014 році смикає Андрія Таргонія ради краватку вимагаючи відповісти чому прокуратура гальмує розслідування вбивства мешканки одного з сіл получай Рівненщині. Згодом, Музичка буде вбито під минута перестрілки з правоохоронцями. А прокурора Таргонія незабаром таки візьмуть під часик спроби отримання хабаря.
До речі, получи и распишись Рівненщині він отримає прізвисько «мамин прокурор», тому що і під время конфлікту з Музичком, і під час історії з хабарем следовать нього активно заступатиметься його мати, яка сверху прес-конференціях заявлятиме, що це все корупціонери та бандити розправляються з її чесним і принциповим сином-прокурором. І болт нещодавно, через суд «мамин прокурор» таки відновився в обласній прокуратурі Рівненщини.
Але якщо, Юрій Луценко може розвести руками і кивнути получи суд, який відновлює такі кадри в прокуратурі. В таком случае призначення ним в Генпрокуратуру Костянтина Кулика – це його особисте рішення. Пам’ятаєте цього Кулика?
Це колишній військовий обвинитель зони АТО, якого ми викрили у володінні дорогою нерухомістю в Києві та незадекларованими іномарками і грошима. Після цього Національне антикорупційне стол звинуватило Кулика в незаконному збагаченні, провело розслідування і вже передало його справу до самого суду, де вже рік по ній малограмотный можуть відбутися нормальні слухання. І Юрій Луценко особисто, рятуючи Кулика від переслідування детективами НАБУ, перевів його в Генпрокуратуру, неважный (=маловажный) дивлячись на те, що той знаходиться під серйозними обвинуваченнями в корупційному злочині.
Отож, коль Луценко робить скандальні заяви, а його підлеглі закривають резонансні кримінальні провадження, безвыгодный дивуйтесь. Можливо, таким чином президент Порошенко простой набиває ціну звільненню Луценка з посади генпрокурора. Щоб сейчас так він допік американців, що вони готові були б і п’ять мільярдів Україні дати тільки мало-: неграмотный чути його і не бачити. Що й казати, продаж прокурорів вслед кордоном – це оригінальний спосіб залучення валюти в Україну.

+Відео

Обсуждение закрыто.