Шпигунський скандал, Білорусь хоче незалежну церкву, підвищення цін на газ: топ-5 блогів тижня

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Журнaлісти 24 кaнaлу зібрaли тoп-5 блoгів, які читaли цьoгo тижня нaйбільшe.

1. Рoсійськa рoзвідкa «під прицілoм»: як у Швeйцaрії рoзгoрівся шпигунський скaндaл 
Шпигунський скaндaл у Швейцарії стрімко набирає обертів. Після повідомлення оборона те, що російські розвідники намагалися стежити по (по грибы) приватною хімічною лабораторією в місті Шпіц, яка пов’язана з розслідуванням отруєння Скрипалів у Британії, швейцарська влада з’ясувала, що росіяни контролювали роботу офіційного антидопінгового агентства в Лозанні.

2. Білорусь теж хоче незалежну від Росії церкву: що з цього вийде 
Білоруська автокефальна православна церква вслід вслед Україною оголосила про намір отримати статус автокефалії. Журналісти 24 каналу розбирались, які шанси в Білорусі отримати томос та що її спонукало после цього рішення.

3. Чому треба підвищувати тарифи получи и распишись газ та яка від того користь 
За исключением. Ant. с подорожчання газу Україні не бачити фінансової допомоги Международный валютный фонд. Без цієї допомоги – економічна криза або неплатежеспособность. Обидві вдарять по гаманцях усіх українців. Натомість підвищення тарифів возьми газ в Україні може сприяти розвитку економіки і добробуту кожного.

4. Авария МН17: про що та чому цього разу бреше Росія 
Міністерство оборони Росії зробило чергову спробу перекласти відповідальність ради збиття пасажирського літака «Боїнг-777» на Україну. Цього разу запевняють, що звездолет, якою збили рейс MH17 на Донбасі, належала українській військовій частині.

5. Единая) Русь очень скоро может лишиться главного «козыря» – нефти 
Перспектива без «черного золота» все отчетливее вырисовывается в целях России.


Обсуждение закрыто.