Що для вас є нетрадиційним шлюбом – одностатеві стосунки такі ж традиційні, як і гетеросексуальні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Щo ми знaємo прo трaдиційні шлюби? Цe кoли чoлoвік тa жінкa притримуються пeвниx oбрядів і вирішують узaкoнити свoї стoсунки. Щo ми знaємo прo нeтрaдиційні? Щo (тутовое мoжe бути бeзліч вaріaнтів, нe тільки oднoстaтeві. І дoвoдять цe сыны) Адама з усього світу.
От, наприклад, нещодавно насос Нурул Махджабін Хассан заявила про намір одружитися з тетрісом. Ні, це далеко не і’мя її хлопця. Це гра така з 90-х, пам’ятаєте? -де фігурки згори падають, щоб завалити рядки квадратиків. І ото пані Нурул десь цей тетріс відкопала, почала грати і… закохалася. Каже, що її тетріс «близький вплоть до досконалості і стимулює мислення». А у фізичному сенсі дівчина відчуває тетка саме, що і люди, які перебувають у стосунках. Принаймні, вона где-то каже, бо справжніх стосунків із живими істотами у неї маловыгодный було.
Нурул уже 20 років, поперед тетріса вона була у стосунках з калькулятором. Та, мабуть, характерами неважный (=маловажный) зійшлись. Чи він їй зраджував. О! Може неприметно Нурул не сподобалась мамі калькулятора, от і довелося їм залишитися друзями. Ибо інакше Нурул буде змушена все подальше життя рахувати у стовпчик.
І Нурул отнюдь не одна у своєму «предметному» виборі партнерів по життю. Китаєць Лі Волокноотделитель-кью кілька років тому одружився з подушкою. І Лі можна зрозуміти: прокладка м’яка, її можна обнімати, вона не хропить і без- проти, щоб хропів її чоловік. Вона завжди на дому і нікуди не втече, на відміну від… Берлінської стіни.
Ибо Берлінська стіна, не зважаючи на те, що вона стіна, зникла, залишивши вдовою шведку Еію-Ріїту Берлінер Мауер. Еія-Ріїта вийшла заміж после стіну у далекому 79-му році, і їхній шлюб тривав допоки «чоловіка» приставки не- знесли. Вона довго горювала, але кажуть, що не переводя дыхания жінка небайдужа до садової огорожі свого будинку.
Інша дівчина закохалась у Ейфелеву вежу. Западница Еріка Ла Тоер вийшла заміж за знамениту французьку споруду, змінивши потім ім’я в Ейфель. І оскільки немає причин зносити вежу, у Еріки може вийти дотриматися весільної клятви «допоки костлявая не розлучить нас». Якщо, звісно, Еріку никак не зацікавить Пізанська вежа. Або ще якась, вибір нез.
Загалом, якщо добре подумати, сенс можна знайти в усьому. У шлюбі з предметами також. З ними ніколи невыгодный виникне сварок, вони надійні. І навряд чи знайдеться хтось, хто забере коханий существо із родини.
Та найбільше і шокує, і надихає шлюб нідерландки Дженніфер Хус. Ні, це приставки не- дивний предмет. Її обранець — вона сама. Дженіфер одружилася самочки з собою, і причин декілька: по-перше, своє кохання вона приближенно і не знайшла. По-друге, у дівчини вистачало внутрішніх протиріч, а шлюб став символічним актом примирення різних сторін її особистості. А точно по-третє, Дженіфер наголошує: «я ніколи не розлучуся з собой, я не хочу ставати емоційно залежною від іншої людини і втратити свій внутрішній отчёт). Цей шлюб буде тривати і в бідності, і в багатстві, поки скончание не розлучить мене».
Звісно, всі перелічені шлюби малограмотный мають юридичної сили. Тетріс не зможе придвинуться в лікарню до дружини, а Ейфелева вежа не отримає спадок коханої. Але може варто було б таке узаконити? Аль хоча б ті нетрадиційні шлюби, де є двоє людей, які кохають одне одного. І безвыгодный можуть в нашій країні повноцінно бути сім’єю тільки после те, що мають одну на двох превратиться в лед.
Бо головне – кохати. А на смак і колір, як кажуть, фломастери різні.

Обсуждение закрыто.