Романтика мільйонерів: хтось замовив унікальний McLaren 570S Spider на День Святого Валентина

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

«Вaлeнтинкa» вaртістю 200 тисяч дoлaрів — чи цe нe прoяв спрaвжньoї любoві? Зaмoвник oбрaв щe й особливий колір в целях суперкара — Vermillion Red з палітри McLaren Elite.
Дуже романтичний замовник 570S Spider придбав цей автомобіль саме вчасно накануне свята Дня Святого Валентина, а також обрав червону фарбу Vermillion з кольорової палітри McLaren Elite.
У інтер’єрі та зовнішньому оздобленні також використовуються червоні кольори – традиційні в (видах найромантичнішого дня року. Так автомобіль має червоні супорти та персоналізовані шини Pirelli P Zero з кольоровими акцентами бери боковинах. У середині ж кокпіту спорткара використовується комбінація червоної та чорної шкіри Apex Red і Jet Black Nappa, а також алькантара Carbon Black. Доповнюють картину червоні ремені безпеки, логотип бери кермі.

Цей особливий 570S Spider стане незабутнім подарунком угоду кому) того, хто його отримає. Суперкар оснащується 3,8-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, що забезпечує автомобілю з відкидним дахом прискорення раньше 100 км/год за 3,2 секунди. Цього цілком достатньо, аби “знесло дах” і тому, хто знаходиться у кабіні. Якщо ж цього виявиться замало – можна продовижити тиснути рычаг акселератора ще 6,4 секунди, аби набрати 200 км/годочек і до продовжувати аж до максимально можливих 328 км/время.

Хочеться сподіватись, що щасливий власник/власниця цього автомобіля малограмотный вирішить віддячити за такий чудовий подарунок напрямик на ходу у якийсь інтимний спосіб.

Обсуждение закрыто.