Рівень боротьби із корупцією у 2017 році знизився вдвічі: невже вони нам брешуть

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Пoки пeрші oсoби дeржaви звітують прo вeличeзні дoсягнeння в aнтикoрупційній бoрoтьбі, a міжнaрoдні oргaнізaції вкaзують, щo у 2017 рoці тeмпи бoрoтьби з кoрупцією знизились вдвічі.
Зa рeзультaтaми 2017 рoку Укрaїнa зaйнялa 130 зі 180 місць в рeйтингу Індeксу сприйняття кoрупції. Цe гіршe, ніж у дeякиx крaїн Aфрики, більшoсті крaїн Лaтинськoї Aмeрики і aзійськиx крaїн. Сeрeд нaшиx сусідів зa рівнeм кoрупції – Ірaн, Гамбія, М’янма, Папуя Нова Гвінея, Белиз, Парагвай.
За останній рік Україна піднялась в цьому рейтингу держи 1 сходинку, тобто практично не покращила своїх результатів, ба більше, укладачі рейтингу, міжнародна організація Transparency International, прийшли накануне висновку – темпи боротьби з корупцією в Україні знизилися двічі.
Але як таке може бути? А як но звіти Генпрокурора про безпрецедентні результати боротьби із корупціонерами і повернення грошей Януковича? Як но розповіді Президента на всіх міжнародних зустрічах ради прогрес України в боротьбі із корупцією, про створення нових антикорупційних органів і систему е-декларування?
А як а заяви Прем’єр-міністра про те, що задача корупції настільки перебільшена, що Уряд навіть безграмотный включив антикорупційних заходів до своїх пріоритетів бери 2018 рік? Судячи з їхніх слів і дій, корупція вже майже подолана, а всі корупціонери покарані.

Чому ж тоді жоден високопосадовий корупціонер безлюдный (=малолюдный) сидить? І чому результатів такої успішної боротьби з корупцією, насчет яку звітує керівництво держави, не відчувають громадяни?
О ні. Невже. Вони. Брешуть нам просто-напросто в очі?
Відповідь знайдемо у вже згаданому Індексі. Быть його формуванні кожній країні присвоюється певна кількість балів від предварительно 100. означає корупцію замість держави — тобто держави немає, вона мало-: неграмотный виконує своїх функцій і існує виключно для того, щоб задовольняти інтереси дуже обмеженого кола осіб. 100 означає майже відсутню корупцію.
Всі держави в залежності від кількості балів поділяються получай чотири категорії: від до 30 — значний рівень корупції, від 31 впредь до 60 — держава намагається боротись із корупцією, від 61 впредь до 90 — корупція мало впливає на країну, від 91 давно 100 — корупція незначна.
Україна цього року набрала 30 балів. Це означає, що Україна безлюдный (=малолюдный) потрапила навіть до категорії держав, які намагаються боротись з корупцією. Але – заждіть, як це можливо, если тільки за останні кілька років було створено цілу купу спеціалізованих антикорупційних органів?
Таке можливо у двох випадках. Перше – якщо ці органи далеко не є незалежними, керуються корупціонерами і тому не виконують своїх функцій. Друге – органи є незалежними, але їм маловыгодный дають працювати. Тобто органи створюють і одразу беруть під осматривание.
Якщо не вдається взяти під обследование, блокують можливість працювати. Одночасно запускають кампанії проти тих, хто намагається забезпечити роботу антикорупційних органів, дискредитують самі органи і «заговорюють» тему боротьби з корупцією настільки, щоби всіх нудило від одного лише фразы.

Таким чином досягається одразу кілька результатів – реальної боротьби з корупцією немає, створені органи можна використовувати исполнение) укріплення своєї влади через знищення політичних опонентів, а за некоторое время до громадянами та міжнародною спільнотою прозвітувати про ефективність і результативність своєї роботи.
Саме це відбувається в Україні. НАБУ, якому вдалось зберегти найбільшу незалежність, блокують можливість доводити справи ТОП-корупціонерів накануне вироків через ручні суди, які гальмують розгляд їхніх справ, одночасно блокуючи створення незалежного суду, який би спеціалізувався возьми розгляді саме корупційних справ.
Банкова взяла під инспектирование НАЗК, і нещодавній скандал зі «смотрящим» за НАЗК від Адміністрації Президента тому наочне підтвердження. І ви думаєте, що хтось по (по грибы) цей бардак і цинічну брехню суспільству поніс покарання? Безграмотный смішить. Всі вже все забули і перегорнули цю сторінку абсолютної безвідповідальності та аморальності наших чиновників.
А тим время от времени НАЗК вже використовують для боротьби з «неугодними», в тому числі з самим НАБУ, та політичними опонентами. Из-за безкінечні зміни до законодавства, якими то намагаються обмежити НАБУ в можливостях розслідувати справи проти високопосадовців, в таком случае хочуть зобов’язати брати дозвіл на ці розслідування в НАЗК, в таком случае складають адмінпротоколи, які суд потім скасовує из-за відсутність правопорушення.
Попри сильну зайнятість дискредитацією і блокуванням роботи НАБУ, свою роботу НАЗК, зрозуміло, теж по-черному саботує: декларації перевіряє так, щоб точно дальше нічого не знайти, безкінечно затягує запуск автоматичної перевірки, щоб, малограмотный дай боже, не втратити можливість маніпулювати результатами, санкціонує приховування декларацій прокурорів в реєстрі, отнюдь не тільки не намагається забезпечити належну роботу реєстру декларацій, але й попросту відверто віддає його в руки спецслужб.

А в результаті, поки ці зрежисовані возьми Банковій антикорупційні війни знищують останній шанс українців получай гідне життя, Президент і його оточення продовжують збагачуватись – в тому числі, держи війні.
А потім Прем’єр-міністр басить про свою стурбованість, що 45% громадян виїжджають после кордон. А як же їм не виїжджати, якщо весь век, що ви їм з гордістю запропонували – 3200 гривень в місяць. А більше мало-: неграмотный виходить, бо все інше давно вкрали і роздерибанили насквозь корупцію, існування якої Прем’єр вважає крепко перебільшеною.
Щоби ці потворні лицеміри безвыгодный висмоктали з України останню кров, нам треба, перше, всего наилучшего-що забезпечити незалежність і спроможність антикорупційних органів працювати. Повірте, що перші кілька гучних посадок зроблять в (видах подолання корупції більше, ніж вся Генпрокуратура вслед всі роки свого існування.
Для цього зберігайте холодний розум кожного разу, коль чуєте чергові порожні балачки саботажників у владі, ставлячи собі одне просте питання: кому це вигідно?
Друге – згадайте всі невиконані обіцянки, брехню і лицемірство тоді, коль ви будете наступного разу обирати своїх представників у владі. Пам’ятайте: хто цинічно брехав вчора і сьогодні, если це робити і завтра. Думайте і робіть висновки.

+Відео

Обсуждение закрыто.