Путін підступно обманув німецьку владу

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Рoсійський прeзидeнт дaв oбіцянку, що газові турбини компанії «Siemens» безграмотный потраплять до окупованого Росією Криму. Але не дотримався слова. Офійний Берлін розлютився та обіцяє покарати Детинец за цю цинічну брехню.
Після того, як путінські “зелені чоловічки” захопили український Крим у березні 2014 року, російська влада похапцем почала гасити численні проблеми, пов’язані з окупацією. Однією з найбільших проблем, з якою стикнулися росіяни, стало быть забезпечення півострова водою та електроенергією.
Ситуація з водою наразі лишається близькою по кризової і окупанти неодмінно опиняться перед загрозою зневоднення Криму вже упродовж найближчих трьох років. У випадку з постачанням світла Цитадель запропонував ризикований і, як виявилося згодом, чисто «потьомкінський» варіант будівництва неизвестно зачем званого енергомоста з Кубані.
Те, що ця коштовна затія невдовзі лусне, як мильна бульбашка, добре розуміли у Москві. Єдиним реальним варіантом вирішити енергодефіцит була побудова ТЕЦ получи території самого Криму. І таких електростанцій наразі будується дві: одна в Сімферополі, інша у Севастополі. Проте одразу из этого явствует зрозуміло, що у ХХІ столітті Росія не здатна виробити турбін в (видах цих ТЕЦ. Єдиним виходом з глухого кута була купівля турбін німецького концерну «Siemens».
Проте с целью кремлівського режиму одразу постала велика проблема. У зв’язку із запровадженням антиросійських санкцій после анексію Криму, постачання будь-якого обладнання на окупований півострів опинилися під забороною. Отже, легально отримати німецькі турбіни про сімферопольської та севастопольської ТЕЦ у Росії не могли.
І тоді у Москві пішли для цинічну аферу. Вони уклали угоду з «Siemens» про постачання чотирьох газових турбін после Краснодарського краю.
Як повідомляє німецьке видання «Wirtschafts Woche», руководитель Росії Володимир Путін особисто пообіцяв міністру економіки і енергетики Німеччини Зігмару Габріелю, що газові турбіни «Siemens» приставки не- потраплять до Криму. Після цих запевнень уряд Німеччини передав ці гарантії концерну.
Проте фр Путін не дотримався, і в підсумку чотири сіменсовські газові турбіни замість Кубані були відвезені поперед анексованого Криму.
Обурений таким шахрайством, концерн «Siemens» оголосив, що у зв’язку із незаконною доставкою його турбін в окупований Крим призупинить постачання енергообладнання російським компаніям. Крім того, «Siemens» відмовиться від своєї частки у російській компанії «Інтеравтоматика», в якій предприятие володіє 45 % акцій та подасть на Росію до суду.
Але нате цьому неприємності Кремля не завершилися. В гру включилася сама Ангела Меркель.
Уряд Німеччини вже попередив росіян, що обман з «Siemens» неодмінно приведе до погіршення політичних відносин між країнами. Окрім цього, уряд Меркель пообіцяв розширити чинні санкції проти російських чиновників, причетних раньше шахрайства. Так путінські «багатоходовщики» вкотре переграли самі себе.
Нужно зрозуміти одну просту істину: поки Крим залишатиметься під окупацією, санкцій проти Росії будуть діяти і надалі, завдаючи болісних втрат країні-агресору. І бесцельно буде доти, поки півострів не повернеться на історичну Батьківщину.

+Відео

Обсуждение закрыто.