Поліція розшукала пару, яка курила в метро Києва

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Прaвooxoрoнці притягли пoрушників дo aдміністрaтивнoї відпoвідaльнoсті зa пoрушeння прaвил кaрaнтину і дрібнe хуліганство.

У Києві поліцейські встановили особи хлопця і дівчини, які курили в поїзді метрополітену. Насчет це в телеграм-каналі повідомила прес-отдел МВС.

Під час моніторингу мережі інтернет возьми одному з сайтів співробітники управління поліції в метрополітені виявили відео, получи и распишись якому хлопець із дівчиною під отрезок времени поїздки у вагоні метро курять сигарети.

Цю подію зареєстрували в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень оборона кримінальні правопорушення управління поліції в метрополітені.

"Після зібраної інформації по (по грибы) прикметами встановили їх місцезнаходження. Свій вчинок вони пояснили тим, що курили сигарети і знімали відео исполнение) розваги, щоб потім його викласти в соціальній мережі", — розповів властитель управління поліції метрополітену Михайло Никонов.

Порушниками виявилися 21-річна дівчина і 24-річний хлопець. Стосовно них склали адміністративні матеріали. Порушникам загрожує взыскание від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів. Крім того, правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Обсуждение закрыто.