Піти на канікули нардепи можуть, але піти з дна – ніколи

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Вeрxoвнa Рaдa пішлa нa кaнікули, і нa дні раптом из этого следует порожньо. Депутатський корпус так виснажився за сезон, що не знайшов в собі сил трохи напружитись, подовжити роботу та закрити питання з законами медичної реформи.
Мова йшла лише ради кілька додаткових робочих годин. Ну окей, може день-два. Це дуже показово, в сенсі вони демонстративно чхати хотіли держи будь-яку суспільну користь, якщо потрібно обирати між нею та власним комфортом.
Ми багато говоримо насчет те, що депутати в нас корупціонери, вони порушують закони голосування, вони прикриваються недоторканістю, вони популісти і верзуть капиталы що. За цим трохи забулась ще одна проблема – вони переважно придурковато ні чорта не роблять. Порожня сесійна зала кожної п’ятниці. Нехтування надважливими питаннями, щоб піти з роботи скоріше.
Допустим зрозуміло, що термін «робота» тут доволі умовний. Гроші у парламенті вони заробляють безлюдный (=малолюдный) у касі Верховної Ради. Але все ж таки, суспільний договір між народом та депутатами раніше передбачав, що вони, упирі, крадуть, протягують власний бізнес, але часик від часу приймають якісь корисні закони. Розроблені дуже часто взагалі мало-: неграмотный ними. Але щоб закон почав діяти, депутат має тицьнути кнопочку. Така вже в нас політична доктрина. І зараз в парламенті довжелезна черга важливих законів. І медична реформа – чи малограмотный найважливіший. І вони просто пішли.
Я погано знаюся на державному управлінні та політиці, серйозно. Мені набагато легше шукати якісь аналогії з бізнесом. І в цьому випадку їх дідька лисого знайдеш. Допустим я ще можу, дуже сильно напружившись, уявити, як в якійсь компанії напередодні важливої події, да что ты не знаю, міняють управлінську модель чи просто мають відкрити новий магаз. А співробітники кажуть – а, нє, ну ви що, яке затриматись, завтра відпустка починається.
Я неважный (=маловажный) можу уявити, що це будуть якісь керівні співробітники. Тому що вони як ніхто мають бути зацікавлені у результаті. І я вже пунктуально не уявляю, як після такого виходу у відпустку хтось з персоналу повертається возьми роботу на те саме місце. Просто – а на біса вони тама такі потрібні.
Бачте, бізнес – він не завжди хороший чи етичний, чи має комусь подобатись. Але він нежто ефективний, або його просто не буде. І бізнес вирізняє одна дуже проста річ – усі учасники організації завжди знають, навіщо вони зібрались. Я певен, якщо опитати парламентарів, в чому сенс твого депутатства, так кожен з них знайде багато красивих «шо» та «вишиванка» слів. Оборона світле майбутнє, піклування про народ, візію, місію. Ну оце весь век. Або просто помугикає, якщо це Добкін.
І, звісно, кожному з них заважає лише одне – решта нардепів. Але це дурня. Тому що коль люди реально знають, навіщо вони зібрались, їм вдається взаємодіяти. Я хотів знов разбудить у приклад бізнес, але ні, це навіть не про бізнес. Це насчет будь-яку організацію. Від корпорації до церкви. Від руху вслед порятунок пандочок до проекту із дослідження комети Чурюмова-Герасименко.
Це 21 сотріччя. Всі процеси, всі організації тримаються держи тому, що мають якусь мету заради якої учасники організації готові працювати і співпрацювати. Український ландтаг не виняток.
Просто… Ну в чому співпрацюють нардепи Розенблат і Поляков, які представляють дві конкуруючі політичні сили – «Блочок Петра Порошенка» і «Народний фронт»? У дахуванні бурштину. Чудово співпрацюють, весь країна бачила.
У чому співпрацюють непримиренні політичні суперники «Радикальна партія» і «Народний участок»? У тому, щоб утримати недоторканість своїм депутатам. У чому співпрацює увесь рейхстаг? У тому, щоб звалити на канікули раніше, кинувши напризволяще щось важливе. Короче для вас важливе, звісно, не для них.
Увесь депутатський тело повернеться за кілька тижнів. Він згенерує ще багато безглуздих законопроектів, втне купу факапів і багаторазово потрапить после корупційних новин. Ну і до «Підсумків дна». Але справжнє їхнє город, ґрунтовне, системне, було саме сьогодні.
Натомість за відсутності народних депутатів, нам малограмотный дадуть сумувати президент із прем’єром.

+Відео

Обсуждение закрыто.