Підрядника Подільського моста в Києві піймали на несплаті податків — ДФС

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Тoвaриствo з oбмeжeнoю відпoвідaльністю сфoрмувaлo фіктивний пoдaткoвий крeдит зa ПДВ, чим мінімізувaлo сплaту пoдaтків.

 

Упрaвління Державної фіскальної служби в Києві спільно з прокуратурою викрило підрядника Подільського моста в Києві для несплаті 9 млн грн податків. Оборона це повідомляється в Facebook ДФС.

 

Слідство встановило, що службові особи приватного підприємства сформували фіктивний податковий ролловер за ПДВ, чим мінімізували сплату 9 млн грн в держбюджет.

 

Відзначається, що в рамках кримінальної справи отримано копії фінансово-господарських документів підприємства і пов'язаних з ним комерційних структур, отримано приступ до їх банківських рахунків, допитано посадовців і здійснюються заходи щодо встановлення транспортних засобів, якими користувалися під полоса виконання будівельних робіт.

 

"Останнім порой Державна фіскальна служба приділяє багато уваги протидії податковим правопорушенням около здійсненні робіт з оновлення та будівництва інфраструктури вслед рахунок держави. Державні кошти повинні використовуватися максимально ефективно і вслед за цільовим призначенням, а ДФС буде протидіяти можливим махінаціям у сфері використання публічних фінансів", — відзначив руководитель Служби Вадим Мельник.

 

Слідчі дії тривають.

Обсуждение закрыто.