Підключаємось до розетки: у Києві проходить виставка електротранспорту Plug-in Ukraine 

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
2-4 бeрeзня у вистaвкoвoму цeнтрі Київ Eкспo Плaзa прoxoдить вистaвкa, присвячeнa eкoлoгічнoму трaнспoрту. Eлeктрoкaри мoжнa нe лишe рoздивитись, a й випрoбувaти.

Круглий стіл прo пeрспeктиви інфрaструктури интересах eлeктрoмoбілів
Oднією з нaйвaжливиx пoдій вистaвки стaв круглий стіл для того oбгoвoрeння учaсникaми ринку, прeдстaвникaми влaди тa зaцікaвлeними стoрoнaми прoблeм та перспектив розвитку електротранспорту в Україні. Основне питання, що обговорювалось експертами – розвиток інфраструктури, необхідний на поширення електричного транспорту.

Першим з учасників круглого столу, озаглавленого як “Перспективи та проблеми формування якісної зарядної інфраструктури в Україні” виступив Олександр Озеран – генеральний босс Директорату державної політики у сфері цифрової політики возьми транспорті та послуг поштового зв’язку Міністерства інфраструктури України. Представник влади розповів оборона розробку та впровадження законодавчих рішень, спрямованих сверху розвиток України у відношенні електротранспорту, покращення інфраструктури та відносин нате ринку. Так, Озеран відмітив, що розроблений його департаментом программа закону передбачає зменшення податкового навантаження для покупців автомобілів з електродвигуном впредь до 23% за рахунок відміни оплати різноманітних поборів. Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року Верховна Ада ухвалила зміни до Податкового кодексу, якими звільнила водіїв від сплати податку та акцизу держи ввезення до України автомобілів, оснащених виключно електродвигуном. В додачу до цього, планується не стягувати з покупців електрокарів податок предварительно пенсійного фонду та дрібніші, аби у результаті знизити вартість таких автомобиль майже на чверть.

Олексій Оржель – представник Офісу ефективного регулювання (BRDO – Better Regulation Delivery Office – незалежна неурядова строение, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі і західних партнерів в целях сприяння створенню в Україні ефективного регулювання) представив концепцію розвитку ринку електрозарядних станцій в Україні. Концепція, що в теорії може перетворитись в законопроект, пропонує зобов’язати забудовників та муніципалітети виділяти мінімум 20% паркомісць ради електротранспорту. До числа таких локацій мають увійти нові паркінги, реконструйовані, комунальні, а також місця угоду кому) стоянки на АЗС, при чому такі місця мають обладнуватись зарядними пристроями. Також концепція передбачає розробку схеми взаємодії між постачальниками електроенергії, операторами електрозаправних станцій (ЕЗС) та споживачами.

Представник компанії D.TEK, найбільшого енергетичного холдінгу України, повідомив оборона плани вже цього року відкрити власну мережу електрозаправних станцій. У першу чергу ЕЗС D.TEK будуть відкриті у Києві, далі сеть має з’єднати столицю з містами-мільйонниками та обласними центрами.

Ще одним важливим питанням, винесеним держи обговорення, стало сервісне обслуговування для гібридів та електромобілів – EV-Service. Сверху сьогоднішній день подібні послуги пропонують лише офіційні та незалежні дилери, що продають подібний транспорт, але віднедавна получи и распишись рикну почали з’являтись і окремі сервісні станції, що пропонують такі послуги. Експерти відмітили необхідність проводження сертифікації подібних структур представниками виробників електромобілей.

Експозиція

Держи стендах виставки представлено кілька офіційних імпортерів, що мають у своєму модельному ряді електрокари та гібриди. Окрім них свої екологічні автівки показали й незалежні дилери. Этак, відвідувачі Plug-In Ukraine мають змогу познайомитись з такими моделями як BMW i3s, Hyundai Ioniq Electric, Hyundai Ioniq Hybrid, Kia Niro, Kia Soul EV, Mitsubishi Outlander PHEV, Renault Zoe, Renault Kangoo, Tesla Model S, Tesla Model 3, Mercedes B-Class Electric, Fiat 500E, Chevrolet Bolt EV, Chevrolet Volt, Nissan Leaf, Citroen Berlingo Electric та Smart EV.

Нараспев найбільшу цікавість публіки у перший день виставки привернула после себе Tesla Model 3 – це перший автомобіль, що потрапив перед України буквально кілька днів тому, тож довкола неї зібралось чимало відвідувачів. Усі бажаючі можуть отримати вичерпну інформацію оборона представлені, а також опинитись усередині авто.Близько половини стендів виставки займають різноманітні компанії, що пропонують зарядні станції та пристрої про домашньої зарядки.

Тест-драйви електромобілів для усіх охочих

Аби відвідувачі змогли відчути себя пасажирами, чи навіть водіями електромобілів, учасники виставки запропонували мира-драйв електрокарів. У спеціальному секторі за межами павільйону виставлено 12 моделей гібридів та електрокарів, котрі можна випробувати усім охочим.


Обсуждение закрыто.