Офіційні фото кроссовера Skoda на газі

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
В мeрeжі з’явились фoтo кoнцeпт-кaру Skoda Vision X з гібриднoю силoвoю устaнoвкoю нa прирoднoму гaзі. Сeрійнa мoдeль стaнe «молодшим» кросовером в лінійці чеської марки і розташується получай сходинку нижче за модель Karoq.

Компанія Skoda представила концепт-впадина Vision X, покликаний дати уявлення про майбутній компактний кросовер чеської марки. Публічна прем’єра новинки відбудеться шостого березня для Женевському автосалоні.

Серійну версію Skoda Vision X побудують получи и распишись платформі MQB концерну Volkswagen, яка вже лежить в основі Seat Arona і Volkswagen T-Roc. Довжина автомобіля склала 4250 мм, а висота — 1500 міліметрів. Розмір колісної бази дорівнює 2645 міліметрів. Серійний кросовер стане «молодшим» SUV в лінійці «Шкоди» і займе місце в сходинку нижче Karoq.

Прототип Skoda Vision X оснастили гібридною силовою установкою, в основу якої увійшов 1,5-літровий чотирициліндровий турбомотор, що працює получай природному газі. Агрегат видає 130 к.с. і 250 Нм крутного моменту.

ДВС працює в парі з самопуск-генератором з ремінним приводом, розташованим на передній осі, а також з 27-сильним електромотором нате задній вісі. Ці агрегати живляться від 48-вольтової бортової електромережі з літій-іонною батареєю получи 1,5 кВт-год і системою рекуперації кінетичної енергії быть гальмуванні. У стандартному режимі тяга передається на передні тачка, а задня вісь підключається в разі різкого прискорення нежто заради поліпшення зчеплення з дорожнім полотном.

Кросовер здатний прискорюватися з місця вплоть до 100 км/год за 9,3 секунди, а його максимальна швидкість склалде 200 км получи годину. У комбінованому режимі Skoda Vision X здатний проїхати більше 600 кілометрів.


Обсуждение закрыто.