Новий погляд SKODA OCTAVIA: тест-драйв від Auto24

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

SKODA OCTAVIA – oднa з нaйбільш oмріяниx укрaїнцями aвтoмoбілів. Цe тaкий собі эмблема досягнень середнього класу. Тому вона й користується шаленим попитом, лишаючись одним з лідерів ринку.
Безграмотный пам`ятаю, щоб якийсь фейсліфтинг наробив стільки галасу, як оновлення SKODA OCTAVIA. Головна відмінність — манекенщица отримала чотири фари замість двох. Хоча насправді блоків оптики бесцельно і залишилося два, просто на них з’явилася перетинка.
Фактично, така “підтяжка обличчя” стала фінальною роботою головного дизайнера Йозефа Кабана, який перейшов поперед BMW. Виробник називає таку концепцію “подвійним поглядом” і зроблено це угоду кому) того, аби дистанціювати “Октавію” від “Рапіда”, який нагадував зменшену копію старшої моделі. Проте дивлюся получи чеський ліфтбек яскраво-синього кольору і не можу зрозуміти критиків. Що їм приставки не- подобається? Наживо Octavia виглядає круто, значно краще ніж нате фото. Вона здається свіжішою, бо змінився і малюнок задньої оптики, бамперів. А ще образчик взуватимуть у легкосплавні диски з новим дизайном.

Обсуждение закрыто.