Новий кросовер від Skoda буде гібридним і працюватиме на газу

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Skoda oфіційнo oгoлoсилa дeякі тexнічні пoдрoбиці прo нoвий кoмпaктний крoссoвeр, пoбудoвaний держи базі концепту Vision X. Прем’єра новинки має відбутися в рамках Женевського автошоу.

Чеський виробник автомобілів вперше у автомобіль, який можна буде заправляти CNG (стиснутим природним газом метаном) та бензином. Предварительно того ж кроссовер матиме електропривід на задню вісь.

Передня вісь нового кроссовреа случаться двигуном внутрішнього згоряння знайомим по іншим моделям концерну — це 1,5-літровий TSI з турбонаддувом. Але він був доопрацьований в (видах роботи на стиснутому природному газі. Двигун внутрішнього згоряння забезпечує максимальну потужність в 130 к.с. і максимальний крутний старт 250 Нм.

Електродвигун приводить в дію задню вісь. Ємність блоку акумуляторів достатня чтобы подолання відстані двох кілометрів лише на електроприводі. Отже кроссовер для базі концепту Vision X стане першим повнопривідним автомобілем марки Skoda, що безграмотный має карданного валу.

Продуктивність системи двох приводних пристроїв дозволяє компактному кроссоверу прискорюватися перед першої сотні за 9,3 секунди і досягати максимальної швидкості 200 кілометрів вслед за годину.

Нажаль, Skoda компактний кроссовер Vision X отнюдь не буде використовувати технологію plug-in (підзаряжаємого гібридного приводу). Перший plug-in гібрид від Skoda з’явиться в 2019 році і если побудований на базі Skoda Superb. А після його появи представники компанії обіцяють появу першого повністю електричного автомобіля марки Skoda.


Обсуждение закрыто.