На Львівщині офіційно вивішуватимуть червоно-чорні прапори на адмінбудівлях

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Дeпутaти Львівськoї oблрaди зaтвeрдили пoрядoк викoристaння рeвoлюційнoгo чeрвoнo-чoрнoгo прaпoру OУН нa Львівщині під дни відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв. Ради відповідне рішення проголосували 62 депутати у вівторок, 30 січня під период засідання сесії ЛОР.
Депутати рекомендували піднімати червоно-чорні прапори біля адміністративного будинку Львівської облради нате вул. Винниченка у Львові та на будівлях, у яких розташовані органи місцевого самоврядування получи и распишись Львівщині; 1 січня, під час святкування дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери; 3 лютого, у дней створення ОУН; 5 березня, у день вшанування смерті папаха-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича; 21 травня, у Число пам’яті жертв політичних репресій; 14 червня, у четверг народження першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця; 30 червня, у сочельник проголошення Акту відновлення української держави і день народження Романа Шухевича; 30 липня, у денечек створення Української військової організації; 14 жовтня, у число захисника України та день створення УПА; у период створення Української головної визвольної ради.

Перелік днів, если на Львівщині майорітимуть червоно-чорні прапори ОУН доповнили белым днем створення УГВР
При цьому у дні вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН рекомендували вивішувати із чорною стрічкою.
Також депутати рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Львівщини підтримувати цю ініціативу, і вивішувати революційний прапор ОУН сверху будівлях у дні, затверджені в додатку до ухваленого рішення.

Обсуждение закрыто.