На концерті у Львові Ірину Білик змусили визнати Росію агресором

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиІринa Білик визнaлa Рoсію крaїнoю-aгрeсoрoм, aби уникнути зриву кoнцeрту у львівській Oпeрі. Прaвoрaдикaли, які зaблoкувaли вxід дo Львівськoгo тeaтру oпeри тa бaлeту пeрeд початком концерту, зайшли перед гримерки Ірини Білик і вимагали у неї визнати Росію країною-агресором та визнати окупацію Криму.

«Мій чоловік є громадянином Росії, мій син міг би бути громадянином Росії, потому что в нього тато – росіянин. Ми вирішили, що выше- син – українець. Я знаю точно, що мій чоловік – малограмотный агресор. Він, як і тисячі росіян, співчуває Україні. Тетечка, що ви одним словом хочете підписати всіх артистів під Вотан шаблон, це неправильно. Можна говорити тільки ради те, що політика Росії є агресивна до України. Це є неправильним і ми це засуджуємо. Але в чому винні мільйони росіян, у тому числі і мої родичі, які с те живуть? Я не вважаю, що прості люди, які немного погодя живуть, є агресорами. Так, політика Росії і її політичної еліти, є агресивна щодо України. Приблизительно, Крим має бути наш!», – зазначила Ірина Білик у гримерці до початком концерту.

Нагадаємо, перед початком концерту близько сотні активістів націоналістичних організацій, серед яких представники «Добровольчого руху ОУН», «Спротив Романа Шухевича» та «Дух нації», зібралися получи и распишись площі перед Львівським театром опери і балету, дескать о 19:00 мав розпочатися концерт Ірини Білик. Активісти заблокували вхід давно театру.

Близько 19:40 людей почали запускати у приміщення театру.

Уперше активісти заявили для блокування концерту на початку лютого. Причиною блокування концерту выходит те, що співачка у 2015 році відвідувала Крим і у 2017 році була гостею заходів відзначення ювілею співака Філіпа Кіркорова, які, зокрема, проходили і в Кремлівському палаці в Росії. Після цього Ірина Білик нате своїй сторінці написала пост про допомогу дітям атовців, аби уникнути зриву концерту. Активісти вимагали, щоби співачка офіційно визнала Росію країною-агресором. Проте замість Ірини Білик Росію агресором визнав її кинопродюсор.+Відео

Обсуждение закрыто.