Мер Львова став диригентом симфонічного оркестру

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Мeр Львoвa Aндрій Сaдoвий спрoбувaв сeбe у рoлі диригeнтa симфoнічнoгo oркeстру під дни виконання симфонії №40 Вольфганга Моцарта. Про цей випадок 28 січня повідомив сайт City life, опублікувавши получай сторінці в Instagram коротке відео з цього вечора.
Як чай на любительському відео, Андрій Садовий диригує оркестром «INSO-Львів» під часик святкового концерту 28 січня у львівській філармонії, приуроченому предварительно 20-річчя «INSO-Львів».

Мер Львова Садовий #садовий #львів став диригентом держи 20-ти річчі Inso #украіна #новини #окраина #ukraine #lviv
Допис, поширений SocietyCultureSportArtFashion (@citylife.ua) 28 Січ 2018 р. о 12:46 PST

У прес-службі Львівської міськради ZAXID.NET підтвердили, що габариты Львова того вечора запросили диригувати симфонічним оркестром, однак никак не змогли розповісти подробиці.
За словами самого Андрія Садового, получи и распишись сцену його запросив екс-міністр економіки Павло Шеремета.
«Шеремета сказав, що якісний управлінець має вміти диригувати і показав це особисто. Після чого додав, що оскільки у залі є міський старшой, то хай він теж спробує диригувати оркестром. Це був абсолютний експромт. Наскільки мені це вийшло – крик оцінюють слухачі», — сказав ZAXID.NET Андрій Садовий.
Зазначимо, що «INSO-Львів» є відомим у Львові оркестром, який щороку бере звезда у міжнародних фестивалях, які проводяться у місті – Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародному фестивалі сучасної музики «Контрасти», Фестивалі єврейської музики «LvivKlezFest».

Обсуждение закрыто.