Мажорні ДТП: скільки коштує вбити людину і не сісти при цьому за ґрати

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи




Xoч нaшe суспільствo xoч і вaжкo чимoсь здивувaти, xaрківськoму aпeляційнoму суду цe вдaлoся. Нeщoдaвнo він випустив нa вoлю 19-ти річнoгo xaрків’янинa Тигрaнa Eнгібaрянa. Взимку цeй син xaрківськoгo бізнeсмeнa нa свoєму aвтo Toyota Camry збив нa пішoxіднoму пeрexoді 17-ти річнoгo xaрків’янинa Вoлoдимирa Вінoшкінa.

Пoдивіться цe кoрoткe і жахливе відео. Від отриманих травм пішохід тоді помер, а Енгібарян-младший, збивши його, навіть не зупинився і помчав далі.

Відео смертельної аварії у Харкові вслед участю Тиграна Енгібаряна

Згодом мажора затримали, справу розслідували швидко і передали после районного суду. За порушення правил дорожнього руху, які призвели задолго. Ant. с загибелі людини, і за залишення в небезпеці молодому гонщику Енгібаряну загрожувало вісім років позбавлення волі.

Прокурори попросили у суду п’ять років реального терміну. Зрештою, районний камера виніс рішення: засудити на три роки в’язниці. Але адвокати Енгібаряна подали апеляцію, і остались считанные дни апеляційний суд Харкова виніс вирок – три роки умовно. 

Винуватця смертельної аварії звільнили з-під варти простой в залі суду. Служителі Феміди послалися на тетечка, що Енгібаряна можна не саджати за ґрати по вине те, що його батько відшкодував родичам загиблого втрати. І ті відмовилися від претензій.

Була озвучена і киса – 80 тисяч доларів, за які батьки загиблого юнака підписали відмову від цивільних позовів і були безграмотный проти умовного терміну для Енгібаряна. Цією згодою і скористалися судді, які позбавили мажора-вбивцю необхідності відбувати тюремний термін.

І це безлюдный (=малолюдный) перший випадок, коли грошовитих винуватців смертельних аварій или їх молодих нащадків суди випускають на волю, оскільки родичам загиблих вони сплатили компенсацію.


Тигран Енгібарян

Свого часу я робив журналістське розслідування относительно те, як таких ось мажорів суди звільняють від реальних термінів покарання, оскільки вслед за порівняно невеликі гроші вони можуть відкупитися від тюрми.

Проаналізувавши близько восьми випадків, я дійшов висновку, що в середньому вартість людського життя в таких аваріях коштує 20 тисяч доларів. Саме стільки в середньому платили мажори разве їхні батьки за відмову від претензій з боку родичів жертв.

Одна з таких історій – смертельне Происшествие, яке зчинив киянин Ярослав Мізін. На пішохідному переході він збив матір трьох дітей Ольгу Погадаєву. Держи величезній швидкості Mercedes Мізіна летів Дніпровською набережною возьми червоне світло. І зніс жінку, коли вона перетинала с дороги на пішохідному переході.

Машина Мізіна зупинилася лише поверх 200 метрів, влетівши в припарковані на узбіччі автівки. Коль очевидці аварії дісталися до водія, то в напівпритомному від алкогольного сп’яніння стані він почав погрожувати їм своїми родинними зв’язками.

Нате суді винуватець аварії пообіцяв заплатити родичам загиблої 20 тисяч доларів, щоб компенсувати шкоду. Путем це суддя звільнив Мізіна від тюрми і дав п’ять років умовно. Потому что Кримінальний кодекс справді дає можливість суддям засуджувати умовно в тому випадку, если родичі жертв від претензій відмовляються. Але Рукопись дає лише можливість, а не зобов’язує суддів відмовлятися від реальних термінів покарань. 

А небідні родичі мажорів, як ми знаємо, шукають прощай-які можливості і підходи до суддів, які, як ми знаємо з інших розслідувань, люблять розкішний спосіб життя. Тобто, судді можуть саджати по (по грибы) ґрати навіть попри компенсацію, а можуть, як ми бачимо, і маловыгодный саджати.


Іноді українські суди сприймають можливість як обов’язок

Примітний случившееся: коли через рік я поговорив з чоловіком загиблої Ольги Погадаєвої, він повідомив, що Мізін невыгодный заплатив йому і половини обіцяної на суді суми.

Чому ж він вирішив взяти гроші і відмовитись від претензій? Чоловік пояснив, що подумавши, що дружину вже не повернеш, від мажора в тюрмі йому користі если мало, а так хоч компенсацію за загибель отримаєш. 

Важко звинувачувати людей, які пережили таке препятствие, але очевидно, що своєю згодою – гроші в обмін держи свободу для вбивць – вони провокують безкарність мажорів возьми дорогах. Останні знають: що б не сталося, від тюрми завжди можна відкупитися. І саме цією шпариною в законі користуються жадібні судді, спритні адвокати і впливові батьки винуватців аварій.

Головне, щоб вони розуміли: звільнивши від тюрми чергового такого гонщинка, колись вони самі чи їхні родичі можуть потрапити під наркотик оскаженілого мажора. Який знаючи, що від вбивства после кермом можна завжди відкупитися, в п’яному угарі летітиме для червоне світло.



+Відео

Обсуждение закрыто.