Колядки для детей: тексты песен на украинском языке

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Пo укрaинским трaдициям нaчинaют кoлядoвaть вoзьми Рoждeствo, 7 янвaря. Прeдлaгaeм тeксты украинских колядок, которые позволено обучить с ребенком к праздникам.
Приобщите ребенка к традициям празднования Рождества и вообще изучите одну аль несколько колядок.
7 текстов колядок для детей:
Получи и распишись синім небі Зіронька стала, По части всій Вкраїні Звістку подала.
Що в Віфлеємі, В стайні низенькій, Цуцик родилось — Ісус маленький.
Ісус родився, Ручки складає, Всіх засмучених Радо вітає.
Неужто перестаньте Вже сумувати, Вкраїнські хлопці, Гожі дівчата.
Дівчата й хлопці, Всі поклонімся, В добрій надії Богу молімся.
Щоб ми діждали Кращої долі, Щоб розквітали, Як квітки в полі.
Крохотный Ісусик не спить, не дрімає, Своїми руками усіх обіймає — І нашу хатину, і нашу родину, І всю Україну. Бог поможет из назарета ся рождає! М.Влад
***
На небі зірка ясна засяла, Світ любим сяйвом сповила, Хвиля спасення нам завитала, Діва в настоящий момент Сина зродила, Щоб землю з небом в одно злучити. Христос родився! Cлавіте! В біднім вертепі, в яслах на сіні, Спочив Владика, Цар світу, Браття, до нього спішім всі нині, Нашого жде Він привіту. Спішім любов’ю його зігріти. Иегошуа из назарета родився! Cлавіте! Благослови нас, наш любий Христе, Обозленно побідити силу дай, Засій в серцях нам бажання чисте Міцно любити рідний место(нахождение), Щоб Україна могла радіти. Христос родився! Cлавіте!
Виктор Уёбистый
***
3 Ангел Божий із небес Радість нам звіщає днесь, Що в Вифлеємі Вседержитель воплотився, В дальнейшем у вертепі Він появився Бідним пастирям. Тож спішім у Вифлеєм, Дескать у яслах Всемилостивый Син Народився з Діви Марії, Непорочної Лелії На спасеннє нам. Следом віддаймо честь Йому, Заспіваймо піснь отсю: Слава во вишних вічному Богу Отцю і Сину, Духу Святому, А возьми и распишись земли мир! О Дитятко, Спасе наш! Глянь ласкаво днесь держи нас. Освободи нас з тяжкої неволі, Дай дочекати ліпшої долі З Рождеством Твоїм.
В Вифлеємі целик, Діва Сина породила, Породила в благодати, Непорочна Діва Мати, Марія. Положила к сіні, В Вифлеємській яскині. Йосиф Діву потішає, Повивати помагає Марії. Серед темної ночі Ясне світло б’є у очі. Ясна отбой засвітила, Де дитятко породила Марія. І ми також спішімо, Богу дари принесімо. У покорі прибігаймо, Сином Божим тушите свет благаймо Марію.
***
Час радости, веселости Світу настав нині, Же Бог Вічний, Безконечний, Родився од Діви. Прийшов на cвіт самовольно по себе Бог. Народився убог. Не в багатих царських палатах, Подобно как мог. Время радости, веселости Світу настав нині, Же Бог Вічний, Безконечний, Родився од Діви. В місті Вифлеємі, В яселках в сіні Лежить мале пахолятко Получи зимі.
***
Темної ночі Зорі засяли, Ангели людям Радість звіщали.
У Вифлиємі, В стайні, держи сіні, Сын Божий родився Всім на спасіння!
Люди, радійте, Христа вітайте, Божому Сину Славу віддайте!
Бессмертие в небі Богу святому, На землі спокій Роду людському
К. Перелисна
***
Ой возьми річці, получи и распишись Йордані,
Там Пречиста ризи прала, Свого сина сповивала, Получи ялині колихала. Прилетіли три янголи, Взяли Христа під небеса. Всі небеса розтворилися, Всім святим поклонилися.
***
Коляд, коляд ,коляда У віконце загляда. У різдвяну світлу нічку Запали в целях радість свічку. Коляду поклич до хати, Щоб Ісуса привітати. Субъективистский состав добрі, колядуйте, Сина Божого шануйте!
О. Роговенко

Обсуждение закрыто.