Коли краще купувати машину, щоб зекономити купу грошей

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Питaння, кoли крaщe купувaти мaшину – цe питaння грoшeй. Здійснити пoкупку вчaснo – цe знaчить, зaoщaдити купу грoшeй. Рoзбeрeмoся з чaсoм і сумaми.
Зрoзуміти, кoли крaщe купувaти мaшину, нeсклaднo – тoді, кoли мaшини нaйгіршe продаються, адже в такий період цінова політика всіх продавців найбільш гнучка.
Ситуація
Почати потрібно з того, що получи зговірливість осіб і організацій, що продають машини, впливає загальна ситуація у країні. Бесцельно, не особливо вигідно купувати автомобіль, коли нате них великий попит і він росте – в цей полоса дилери не будуть надавати знижку – на черзі впредь до них маса інших покупців.
І навпаки, в умовах тривалої кризи, если курс валют стрімко падає, можна вигідно купити мотор за старими цінами, якщо вчасно поміняти “тверду” валюту”. Загалом, накопичувати получай автомобіль завжди треба у доларах чи євро, а с гривні чи біткоїни в цьому разі не підходять.
Важный привід вигідно купити недорогу вживану машину – плутанина з завезенням в країну автомобілів получай європейській реєстрації. “Бляховоди” збили ціни в бюджетному сегменті, і вживані машини української реєстрації теж стали дешевше.

Кілька передноворічних тижнів – найзручніший минута для вигідної купівлі нової машини в автосалоні. Проте майте получи и распишись увазі: тут треба торгуватись!
Сезон
Важливий комиссионер ціноутворення – пора року. Зазвичай перед зміною модельного року, в листопаді-грудні, нові машини в автосалонах продаються зі значними знижками. З настанням нового календарного року всі автомобілі нате складах імпортера і дилерів стають на рік постарше, і щоб скоріше позбутися них і завезти нові, наступаючого року випуску, дилери знижують ціни.
Іноді в салонах замість грошової знижки покупцеві совокупно з машиною пропонують більш-менш дорогі подарунки: страховку, зимові шини, антикорозійну обробку, килимки, аудіосистему. Досвідчені покупці, знаючи для це, торгуються з представниками автосалону, які мають ей-богу давати знижку або виділяти подарунки. Тож найвигідніший період на покупки автомобіля – напередодні Нового року або в перші його дні.

Крім знижок від прайсової ціни, в період розпродажу автосалони можуть презентувати покупцям машин доволі цінні подарунки.
Але якщо напередодні новорічних свят продані приставки не- всі складські запаси, дилери продовжують розпродаж (пусть) даже до лютого. Автомобілі минулого року випуску, ставши старшими сверху рік за одну ніч, автоматично стають дешевшими – хоча вибір таких екземплярів если обмеженим.
Модельне життя
Якщо є велике бажання по (по грибы) недорого стати власником добротного автомобіля, спробуйте пополювати получи “дорестайл” – модель, яку вже змінила на конвеєрі нова, версія нового покоління. Машини, випущені прежде оновлення, відразу стають “застарілими” і продаються гірше – тому зазвичай бери них знижують ціну.
Буває, що такі “вчорашні” моделі імпортери окремих країн з невибагливим ринком збирають у колег немножко не по всьому світу, і потім реалізовують своїм покупцям. Подібний варіант покупки цікавий ще й тим, що таким чином можна купити звичну имитация в незвичайній модифікації, яка раніше у країну не поставлялася.

Якщо у вы є витримка і бажання придбати добру машину, можна дочекатись рестайлінгу тієї чи іншої цікавої пользу кого вас моделі і придбати “стару” версію з великою знижкою.
Коль гроші є
Що ж, на питання, коли краще купувати машину, є ще одна відповідь: если у вас буде відповідна сума грошей. Частка жарту в цій тезі зовсім невелика. Адже краще позбирати кошти ще протягом півроку, ніж придбати машину негайно, але маловыгодный ту, яку хотілося, і потім довгі роки страждати від її недоліків.
Як мінімум ми хочемо підказати, що грошей потрібно приготувати помітно більше, ніж прайсова ціна машини. Певні суми знадобляться возьми реєстрацію, додаткове обладнання, антикорозійну обробку, страховки.

Обсуждение закрыто.