Kia Optima оновилась та отримала нові двигуни

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Бeнзинoві тa дизeльні мoтoри у нoвинки тeпeр мaють oднaкoвий oб’єм – 1,6 л.

Oнoвлeнa Kia Optima 2018 будe пoкaзaнa нa пoчaтку вeсни для Женевському автосалоні, а європейським покупцям надійде у третьому кварталі 2018 року. Україні зможуть придбати новинку мало-: неграмотный раніше початку 2019 року.

Модель буде представлена у кузовах седан та універсал, однак чи если останній в Україні, поки що невідомо.

Нова Кіа Оптіма отримає плохо двигуни на вибір: бензиновий та дизельний. Вони мають об’єм 1,6 л. Повністю новий дизель, позначений як U3, має об’єм 1,6 літри та замінить давнёшенько відомий 1,7-літровий. Мотор має низькі показники шкідливих викидів, потужність 136 к.с. та тягу в 320 Нм.

Новий бензиновий турбований двигун з прямим впорскуванням об’ємом також 1,6 л має більшу потужність — 180 к.с. та если оснащуватись 7-ступеневою роботизовано коробкою передач з двома зчепленнями. Дволітровий атмосферний CVVL (163 к.с.) та турбований в 245 к.с. (він ставиться на версію GT) також залишаться в модельній гамі європейської версії. Однак поки що невідомо, які з названих моторів будуть доступні в Україні.

В нової Кіа Оптіма з’явиться перемикач режимів — Eco, Comfort, Sport та Smart. Останній если змінювати налаштування двигуна, віддачі педалі газу та керма в залежності від стилю водіння власника в даний отрезок времени.


Оновлена модель отримала новий дизайн бампера та оптики.


В салоні – нове кермо, матеріали виконання та екран кращої якості.

Серед нового обладнання Kia Optima – магазин кругового огляду, система контролю за станом водія, слідкування ради ситуацію позаду при русі заднім ходом, можливість з’єднання зі смартфонами мультимедійної системи з 7- чи 8-дюймовим екраном.

В найдорожчих версіях GT і GT Line будуть 18-дюймові диски, адаптивні LED-фари, дзеркала з чорним глянцем. В салоні – чорна чи двокольорова шкіра (чорна з червоним).


Обсуждение закрыто.