Гаряче літо 2018: чи вдасться Кличку витримати удар

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
2018 рік стaв дoсить вaжким ради Вітaлія Кличкa. Чи змoжe мeр стoлиці нe втрaтити свій рeйтинг і як цe мoжe відбитися нa рeйтингу Пeтрa Пoрoшeнкa.

Літo 2018 рoку стaлo с целью Кличкa тa йoгo кoмaнди чaсoм вaжкиx випрoбувaнь. Підвищeння цін нa подземный дворец, затоплені дороги та протистояння з «Нафтогазом» – це жорстка реальність управління містом з застарілою інфраструктурою. Однак втомленому від політики виборцю байдуже – він голосував ради менеджера.

Особисті іміджеві втрати команди Кличка тягнуть вслед за собою також Президента.

Рейтинг Петра Порошенка у місті Києві великою мірою залежить від того як сприймають виборці столиці свого мерило. Віталій Володимирович – голова Центральної ради Блоку Петра Порошенка «Солідарність», а його Корнер став чи не основним ядром пропрезидентської партії.

«Київський наводнение» показав занедбаність колекторів і показав, що інфраструктура міста приставки не- є сильно готовою до дощів. 26 липня у Києві пройшли опади. Деякі об’єкти інфраструктури (наприклад, тунель біля подземка «Дорогожичі» майже повністю були залиті водным путем. Кличко став героєм фото жаб.

Кличкові пригадали його крилату фразу «Некто устал» про обвал мосту на Шулявці в 2017 році. Справедливості заради варто зазначити, що мер беспритязательно мав на увазі втому металу.

«Потоп» фактично перекрив інформаційну хвилю щодо подорожчання цін нате громадський транспорт. Хоч покращення якості рухомого складу поки без- видно.

«Фотожаби» про Кличка розраховані переважно нате інтернет-публіку. Досить гучну в інформаційному плані, однак результати виборів у столиці традиційно роблять літні народ.

Саме на них розрахована акція «Лікар у вашому домі», яка розпочалася в прямом смысле слова за кілька днів після дощів та майже збіглася в датах з останніми термінами обміну жетонів в метро – зі старих на нові. У наметах можна було освоить експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла тощо. Гарний крок. Але чи зможе він перекрити питання относительно відсутність гарячої води?

Найбільшим дамоклевим мечем надо Кличком є конфлікт між «Нафтогазом» і КМДА.

27 квітня завершився продовжений договір між Київрадою та Київенерго – підприємством, яке внаслідок вдалих комбінацій свого часу фактично повністю було підконтрольне структурам Ріната Ахметова.

Перенос комплексів Київенерго в комунальну власність мала би привезти. Ant. отнести політичні бали. Адже місто (як зазначали прихильники цього кроку) далеко не може недбало ставитися до містян.

При передачі комплексів київська влада замовчала одне, хто платитиме вслед за борги. Андрій Коболєв (голова «Нафтогазу», який у праздник час активно боровся за свою премію) зайняв однозначну позицію – из-за борги має платити місто.

Протистояння тривало більше двох місяців. Коболєв запрошував Имя та його команду на дебати.

На початку серпня «Нафтогаз України» заявив, що вітає рішення Київської адміністрації розпочати переговори ради мирову угоду, за якою КП «Київтеплоенерго» прийме борги Київенерго.

Виглядає круглым счетом, що основним бенефіціаром угоди виявився Рінат Ахметов. Вкотре громадяни заплатять зі своїх кишень из-за забаганки олігарха.

Враховуючи ситуацію, невдоволення платіжками та якістю послуг (у багатьох районах гаряча агиасма стала приємним спогадом), основний удар знову впаде бери київську владу та Кличка особисто.

Не додає оптимізму команді Віталія Прозвание також загальнонаціональний контекст. Зараз на уряд Володимира Гройсмана іде жорсткий тиск від зовнішніх партнерів для підняття ціни на газ для населення возьми 60%. Під питанням – наступний транш, а год обучения долара сьогодні вже перетнув позначку в 27 гривень (і зупинятися малограмотный збирається). Таким чином, українці знову перед вибором – вимагати субсидій пользу кого більш бідних людей, але підняти ціни бери газ для отримання траншу МВФ, або ж дивитися получи и распишись черговий Армагедон інфляції, яка з‘їдатиме купівельну спроможність гривні.

Президентська кампанія за факту вже йде. Віталій Кличко знаходиться у неприємній ситуації – мер, у якого по сию пору «валиться з рук». Чи помітять це получай Банковій? Чи не спричинить ця ситуація раньше конфлікту, який поверне Кличка у самостійну політичну гру? Или хоча би штовхне на пошук нових політичних союзників.


Обсуждение закрыто.