Facebook is watching you: коли соцмережа знає про тебе все

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Щoдня ми всі кoристуємoсь цією пoпулярнoю сoцмeрeжeю, спілкуємoсь із друзями, ділимoсь свoїми eмoціями, врaжeннями, світлинaми aбo нaвіть відeo. Aлe ви нікoли нe зaмислювaлись, скільки ця соцмережа викачує інформації з вашого пристрою? Ні? Тоді саме разом час дізнатись про це.
Для когось це безграмотный буде великою сенсацією, а для когось стане великим шоком, наскільки добре вам знає Facebook. Запевняю, у деяких випадках він більше относительно вас знає, ніж ваші рідні або навіть рідна мати.
Фейсбук надає можливість завантажити «всю» інформацію, яку він ради вас має. Я впевнений, що потік інформації, яка надається – мало-: неграмотный вся, але, як кажуть, хоч щось. Але і цієї інформації мені вистачило, щоб неприємно здивуватися. Щоб отримати цей архів інформації, вас треба проробити наступні дії: зайти у Фейсбук, звернути увагу сверху шапку сторінки: там, де зображені глобус і пометка запитання, поруч є стрілочка вниз. Необхідно натиснути сверху неї і зайти у Налаштування. У розділі «Загальні» є опція «Завантажити копію ваших даних із Фейсбук». Потім введіть свій отзыв в цілях безпеки, і приблизно за годину-дві вас прийде імейл із посиланням для завантаження вашого файлу з архівом. Це если ZIP-файл. Його треба розпакувати. У папці буде обложка index.html. Відкриваєте його. І будете шоковані!

Спершу ви бачите вашу особисту інформацію: ім’я, прізвище, дату народження і в среднем далі.

Але потім ви переходити у розділ «Контактні дані», і позже ви знайдете контактні дані з вашої телефонної книги, тобто всі номери, які записані у вашому телефоні. Фейсбук володіє цією інформацією, ба навіть більше – в цьому списку є навіть номери, які ви могли видалити, а болт Інтернет-гігант не видалив. А ще там є інформація оборона те, з ким ви говорили по телефону, скільки часу, если, як часто, які смс відправляли і отримували. Щоправда, зміст текстових повідомлень в архіві приставки не- вказаний, але я впевнений, що Фейсбук знає і це.

Сиречь Facebook володіє набагато більшим обсягом інформації, ніж нам розповідають. Можна лише здогадуватися, к чого це робиться. Можливо, для запобігання тероризму. Але во (избежание цього є спецслужби. Просто знайте: Facebook is watching you!
Певуче, ми вже просто змирились із тим, що у отечественный особистий простір постійно підглядають.

Обсуждение закрыто.