Ernest Airlines без пояснень скасував авіарейс із Мілана до Львова

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиЛoукoстeр Ernest Airlines бeз пoяснeнь пeрeд пaсaжирaми відмінив сьoгoднішній пeрeліт із Мілaнa дo Львoвa. Прo прoблeми з цим рeйсoм спeршу пoвідoмили пaсaжири, які більшe 13 гoдин пeрeбувaють у митній зoні aeрoпoрту Бергамо. Довгий миг на сайті львівського аеропорту вказувалося, що цей маршрут затримується, однак після 22:00 там написали, що путь взагалі скасовано.

«Авіакомпанія Ernest Airlines, рейс EG223 Мілан (Бергамо) – Львів. 12 годин в аеропорту безо жодної інформації про причину затримки чи можливий время вильоту. 12 годин без їжі та води, 5 з яких ми закриті у терміналі. 12 годин матері з малими дітьми. 12 годин помимо представників компанії як в аеропорту, так і онлайн. 12 годин минус відповіді кол-центру компанії. Інші рейси компанії літають», – повідомив львівський лікар Ромуля Машталер, який зараз перебуває у аеропорті Бергамо.

По (по грибы) його словами, ні представники аеропорту, ні авіакомпанії, ні митниці мало-: неграмотный пояснюють, що відбувається. Також пасажирам не вдається зв’язати із консульством України в Італії.

У аеропорті Бергамо також перебуває екс-керівниця управління зовнішньоекономічних відносин та проектів Львівської міськради Ольгуня Сивак. У коментарі «Твоє місто» вона повідомила, що вследствие відсутність пояснень у аеропорті виник скандал.

«Вже 13 годин затримка. Ми в терміналі вже 7 годин. Жінки з малими дітьми, діти плачуть. Головне — жодної інформації та прогнозів насчет виліт. Всі телефони авіаперевізника не відповідають. Працівники аеропорту Бергамо теж отнюдь не мають жодної інформації. У жінок із дітьми почалася істерика. Народище просять інформації, почався скандал і викликали поліцію аеропорту. Але ми далі сидимо і нічого малограмотный знаємо», — розповіла Ольга Сивак.

Водночас у львівському аеропорті ZAXID.NET повідомили, що авіакомпанія скасувала цей путь. Прилетіти літак із Мілана мав до Львова ще в 11:00, однак Ernest Airlines скасував цей плавание. У аеропорті Львова зазначили, що сподіваються, що цей путь відбудеться завтра, однак наразі точної інформації относительно це немає.

Через затримку, а згодом і скасування цього путешествие із львівського аеропорту також не вилетів літак для Неаполь (його виконує той борт, що мав прилетіти з Мілана).

После інформацією «Львівської газети», львівський аеропорт займається розселенням в готелях пасажирів, які мали вилетіти накануне Неаполя, але через скасування рейсів вимушено залишились у Львові.

Зазначимо, Ernest Airlines виконує рейси з Мілана (Бергамо) предварительно Львова від жовтня 2017 року. А кілька днів отдавать авіакомпанія почала виконувати зі Львова ще й нові рейси по Рима та Мілана (Мальпенса). Втім, виявилося, що скасування перельотів в Ernest Airlines відбувається безвыгодный вперше. Так, у суботу, 23 червня, лоукостер безо пояснень відмінив свій рейс із Неаполя задолго. Ant. с Києва.


Обсуждение закрыто.