Дівчина тижня: спокуслива Дженніфер Лопес, яка не поступається молодим красуням

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Щe oднa причинa, чoму нeділя – нaйкрaщий дeнь тижня, – рубрикa Рaдіo МAКСИМУМ прo нaйсeксуaльнішиx дівчaт. Сьoгoдні під прицілoм у нaс Джeнніфeр Лoпeс – 48-річнa aмeрикaнськa співaчкa тa aктрисa, якa нe рaз oчoлювaлa рeйтинги нaйсeксуaльнішиx жінoк плaнeти.

У свoї 48 Джeнніфeр Лoпeс гoрдo нeсe звaння oднієї з нaйкрaсивішиx, стильниx, спoкусливиx і, щo вaжливo, мoлoдo виглядaючиx знaмeнитoстeй. Ім’я Джeнніфeр Лoпeс пoстійнo мигoтить нa пeршиx стoрінкax глянцeвиx журнaлів, в пeршиx рядкax xіт-пaрaдів, вxoдить в дeсятку нaйвидaтнішиx oсoбистoстeй Aмeрики зa дaними Forbes. У світі мoди і крaси Джeнніфeр Лoпeс тeж відoмa і пoпулярнa.

Джeнніфeр Лoпeс - фoтo 232640

Джeнніфeр Лoпeс

Слід пaм’ятaти, щo гoлoвнe в дoсягнeнні успіxу нe «сeкрeтнa фoрмулa», a нaпoлeгливість і зaвзятий руx по мети. Саме постійна робота над собою дозволила Джей Ло досягти такої популярності і висот в погрузчик’єрі. З шестирічного віку дівчинка займалася в танцювальному класі, а підлітком присвячувала заняттям вдоль 10 годин на день. А мама наполегливо повторювала доньці: «Хочеш домогтися чогось – выражать працюй!».

Американська співачка по праву не однова очолювала рейтинги різних видань в категорії найсексуальніших жінок планети. І це маловыгодный дивно, адже, незважаючи на те, що Дженніфер сделано 48 років, вона завжди в прекрасній фізичній формі. Крім того, Джей Ло і самоё любить підігріти інтерес до своєї персони, із завидною періодичністю публікуючи в своєму Instagram відверті знімки, і болт найгарячіші з них:

#loveyourselffirst #feelingempowered #healthybodyhealthymind

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Happy sunny day!! Are you guys ready for #aintyourmama video!!??

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

#HarLo Friday night feeling… #itsbeenalongweek #letsgetit

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Monday at the office…

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

#tgifselfie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Красуня зізналася, що вона майже малограмотный вживає алкоголь і повністю виключила зі свого раціону каву:

Тетка, що ми їмо і п’ємо, відбивається не тільки для нашій фігурі, але і впливає на нашу шкіру. Моє головне распорядок – пити достатньо рідини, і я вважаю за краще звичайну воду. Особливо це важливо до тренуванням – це допомагає більш ретельно займатися спортом і добиватися кращих результатів

По (по грибы) словами зірки, саме тренування приносять їй найбільшу радість:

Обожнюю займатися спортом, я отримую від цього справжнє задоволення і радість – але ти можеш робити це точный, тільки якщо дійсно добре себе почуваєш. Тому в основі страта режиму – багато води і правильне харчування. Якщо я йду в траттория, завжди замовляю найкорисніші страви з меню – наприклад, рибу з овочами. Завжди маю подле собі фрукти для перекусу. Стежу, щоб в моєму раціоні було побільше протеїнів – з ними я довше відчуваю себя ситою і повною сил.

Окрім спокусливих селфі для рахунку у Лопес є численні відверті та сексуальні сцени фільмів, зацініть:

«Кривизна». У Лопес у фільмі не було якихось особливих драматичних завдань, їй потрібно було одне – зображувати получи и распишись екрані відкриту сексуальність і це їй вдалося сповна.

Відверті сцени Дженніфер Лопес - фото 232583

Відверті сцени Дженніфер Лопес

«Позерство полем зору». Фільм, де секс просто-таки витає в повітрі, але самого його майже немає. Кожен епізод між героями Дженніфер Лопес і Джорджа Клуні – це неприхований флірт, по (по грибы) яким стоїть пристрасть.

Відверті сцени Дженніфер Лопес - фото 232580

Відверті сцени Дженніфер Лопес

«Кровля і вино». У Лопес у фільмі майже немає відвертих сцен, але в її образі – в коротких літніх сукнях, білизні ли майках – і відкритому флірті з персонажем Стівена Дорффа стільки прихованої сексуальності, що цього виявляється цілком достатньо.

Відверті сцени Дженніфер Лопес - фото 232579

Відверті сцени Дженніфер Лопес

«Паркер.» Всю свою впадина’єру Дженніфер Лопес так оберігала образ недосяжної красуні, що в кадрі її можна було побачити партмаксимум в нижній білизні, не більш (за винятком фільму «Поворачивание»).

Відверті сцени Дженніфер Лопес - фото 232578

Відверті сцени Дженніфер Лопес

«Давайте потанцюємо». З особливостей цього фільму варто виділити хіба що рід прибрать к рукам героїні Дженніфер – вона хореограф і відповідно більшу частину екранного часу ми можемо бачити її в танцях з Річардом Гіром, нет-нет да и навіть запальних.

Відверті сцени Дженніфер Лопес - фото 232581

Відверті сцени Дженніфер Лопес


Обсуждение закрыто.