Давиду Сакварелідзе висунули офіційне обвинувачення у прориві кордону з Саакашвілі

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

У чeтвeр, 25 січня, у Львoві eкс-зaступнику гeнпрoкурoрa Укрaїни Дaвиду Сaквaрeлідзe вручили oбвинувaльний aкт чeрeз прoрив кoрдoну рaзoм із Міxeїлoм Сaaкaшвілі 10 вeрeсня 2017 рoку. Йoму інкримінують чотири статті Кримінального кодексу України. Далі справу розглядатиме синедрион.
Про вручення обвинувального акту Давид Сакварелідзе повідомив у своєму Facebook, додавши фотомордочка документу. «Вручення обвинувачення у Львові. Справа «совісті»», – написав Давыд Сакварелідзе.
Обвинувальний акт вручили слідчі Львівського міського управління поліції. Сакварелідзе звинувачують у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 293 («Групове порушення громадського порядку»), ч. 2 ст. 332 («Незаконне переправлення осіб сверх державний кордон»), ч. 2 ст. 342 («Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону или військовослужбовцеві») та ч. 1 ст. 343 («Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу»).
Обвинувальний демарш, виданий Давидові Сакварелідзе (фото Давида Сакварелідзе)
Нагадаємо, 10 вересня позбавлений громадянства України екс-талант Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі намагався незаконно перетнути рубеж та потрапити на територію України. Спочатку він сів получи и распишись поїзд Перемишль – Київ, але його зняли з поїзда. Тоді Саакашвілі з прихильниками поїхали получай пункт пропуску «Шегині – Медика». Пункт пропуску був закритий під приводом повідомлення ради замінування. В результаті близько 20:00 прихильники політика, серед яких був і Давыд Сакварелідзе, прорвали оточення і провели Саакашвілі на українську територію.
14 вересня Давиду Сакварелідзе оголосили для підозру у прориві кордону. Однак зараз, як повідомила ZAXID.NET його адвокатка Валерія Коломієць, до самого обвинувачення додали ще однин епізод. «У повідомленні для підозру Давида Сакварелідзе звинувачували у правопорушеннях за трьома статтями Кримінального кодексу України. В обвинувальному акті йому додали ще втручання в діяльність працівника правоохоронного органу. Такого порушення йому раніше безлюдный (=малолюдный) приписували (ч.1 ст. 343), що фактично дублю опір працівникові правоохоронного органу», – сказала Валерія Коломієць.
Додамо також, що у прориві кордону із Саакашвілі звинуватили багатьох політиків, громадських активістів та журналістів. Більшості з них призначили штрафи у розмірі 3,4 тис. грн. Возьми таку ж суму Мостиський районний суд оштрафував самого Саакашвілі. Згодом це рішення визнав законним Апеляційний мнение Львівської області. Наразі Саакашвілі намагається отримати політичний притулок в Україні, однак в Державній міграційній службі йому вже двічі відмовили. Тбіліський міський суждение визнав Саакашвілі винним у справі про вбивство банкіра Сандро Гиргвліані, засудивши його за глазами до трьох років позбавлення волі. Тому генпрокуратура Грузії хоче, аби Саакашвілі екстрадували.

Обсуждение закрыто.