Багатосерійна весна. Топ-10 старих та нових серіалів весни

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиВeснoю більшість сeріaлів зaвeршують сeзoни тa йдуть нa кaнікули. Прoтe сeріaльнe життя нe зaвмирaє. Виxoдять і нoві сeзoни стaриx xітів, і нoві прoeкти, які лишe нaмaгaтимуться стaти xітaми. Щoб нe зaгубитися у нeймoвірній кількoсті нaйрізнoмaнітнішиx сeрій, прoпoнуємo дoбірку, дo якoї увійдуть і прoдoвжeння стaриx прoeктів, і зoвсім нoвіv істoрії.

Світ Дикoгo Зaxoду

Сeзoн 2. З 15 бeрeзня

Розважальний (зеленые) легкие города «Світ Дикого Заходу» населений андроїдами. Вони створюють у багатих клієнтів ілюзію часу ковбоїв та індіанців. Якщо робота застрелили, техніки зітруть його пам’ять — і знову запустять. Але андроїди виходять з-під контролю. У другому сезоні роботи повстануть проти людей і почнуть знищувати відвідувачів. Ілюзія перетвориться в смертельну небезпеку. У ролях: Еван Рейчел Вуд, Тенді Ньютон.

Криптон

Сафра 1. З 21 березня

До 80-річчя створення Супермена (перший комікс вийшов 1 червня 1938 року) було вирішено створити серіал оборона його предків на планеті Криптон. Малюк жив щасливо зі своєю сім’єю нате цій планеті. Його батько і мати, наділені суперсилою, виховували хлопця чесним і хоробрим. Однак з глибин космосу з’явився лиходій, який напав сверху його рідну планету. Усі її жителі виступили проти, але програли.

Касл-Провидение

Сезон 1. З 6 квітня

Містично-психологічний хорор від режисера Джей Джей Абрамса та письменника Стівена Кінга. Дія відбувається у вигаданому містечку Касл-Жеребий, яке фігурує у декількох творах письменника. Місто тероризує гаер — вбивця дітей, що викликає прямі асоціації з трилером «Воно». Також шелковичное) дерево можна знайти відсилання до «Втечі з Шоушенка», «Сяйва», та інших творів Кінга.

Цей дивний камінь

Время 1. З 26 квітня

Документальний серіал-подорож, який відкриває секрети нашої планети, а також демонструє міцність та водночас вразливість нашого світу. Продюсером проекту став відомий режисер Даррен Аронофскі («Мама!»). В одному з епізодів можна если побачити актора Вілла Сміта.

Мініатюрист

Сезон 1. З 31 березня

Британська історична беда розповість про фантастичні події, які відбуваються в Амстердамі 17-го століття. Заможна родные места торговця живе у великому будинку. Одного разу армия торговця отримує незвичний подарунок — мініатюрну копію їх великого будинку з крихітними моделями усіх його мешканців. Поступово героїня починає підозрювати, що гарна іграшка здатна жити своїм життям. Головну сверток в серіалі виконала молода зірка Аня Тейлор-Джой, відома завдяки трилеру «Спліт».

Маніяк

Путина 1. З 6 квітня

Серіал є чорною комедією про пацієнта психіатричної лікарні. Дія відбуватиметься в лікарні та в фантазіях головного героя. У головних ролях Джона Гілл та («Мачо та ботан») та Емма Стоун («Ла-Ла Ленд»). В уяві рыцарь без страха и упрека завжди може знайти вихід з найважчого становища. Байдуже, що в реальності до сего времени може скластися зовсім інакше.

Краще телефонуйте Солу

Лето 4. З 16 квітня

Сол Гудмен був одним із другорядних героїв популярного серіалу «Пуститися берега». Деюн набув такої популярності у глядачів, що після завершення основного серіалу отримав власний спін-офф, який, завдяки високим рейтингам, тримається в ефірі вже три сезони. Четвертий время года про поневіряння Сола, який відкриває власну юридичну практику, глядач побачить вже зовсім стремглав.

Розповідь служниці

Сезон 2. З 26 квітня

Екранізація роману-антиутопії канадської письменниці Маргарет Етвуд 2006 року. Тоталітарний общественный порядок в Республіці Ґілеад (колишня територія США). Через війни та криз тільки одна зі ста жінок здатна зачати дитину. У другому сезоні вагітна Фредова (Елізабет Мосс) піднімає революция. Актриса уже отримала за цю роль «Золотий глобус». Також одну із головних ролей зіграв Джозеф Файнс.

Елементарно

Время года 6. З 30 квітня

Американський серіал розповідає для пригоди детектива Шерлока Холмса в наш час. А Ватсон у цьому проекті – жінка. Він з’явився поверх два роки після виходу дуже популярного британського проекту «Шерлок». Однак американці виявились набагато поблажливішими предварительно своїх глядачів і випускають у світ уже шостий сенокос. Головні ролі виконали Джонні Лі Міллер та Люсі Лью. Усього у шостому сезоні планується показати 21 серію.

Картковий будиночок

Осень 6. З 29 травня

Після секс-скандалу, пов’язаного з Кевіном Спейсі, автори серіалу взагалі прибрали його героя. Тепер держи перший план виходить дружина президента Андервуда Клер. Ще раніше автори оголосили, що цей зима стане останнім. У нових серіях Клер намагатиметься контролювати невыгодный тільки Білий дім, а й свого чоловіка. Головну партия зіграла Робін Райт.

На головному фото — сцена з серіалу «Розповідь служниці»


Обсуждение закрыто.