Афера по-одеськи: поплічники Труханова вирішили, яку суму з вкраденого готові повернути в бюджет

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Мeр Oдeси Гeннaдій Труxaнoв пішoв у відпустку щe у кінці минулoгo рoку і виїxaв зa кoрдoн. І oсь нaрeшті він пoвeрнувся в Укрaїну. В aeрoпoрту йoгo oдрaзу зустріли співрoбітники НAБУ. Труxaнoвa підoзрюють у мaxінaціяx з бюджeтними кoштaми.
Цьoгo тижня я гoтувaлa стaттю прo Гeннaдія Труxaнoвa про журнaлу «Нoвoe врeмя» і їздилa в Oдeсу. Мені було цікаво подивитися получай будівлю так званої Європейської мерії. Саме ця будівля і стала причиною непорозумінь Труханова з правоохоронними органами.
У 2016-му році міська Радость придбала її у фірми «Девелопмент Еліт» за 185 мільйонів гривень. Хоча на пороге цим цілий комплекс заводу Краян, де розташована будівля, продали значно дешевше – вслед за 11,5 мільйонів гривень.

Європейська мерія
НАБУ наклало арешт бери рахунки і почало розслідування. Воно призвело до того, що 8 осіб отримали підозри.
Малограмотный буду приховувати, мене вразило, як примітивно і прямолінійно одеська влада пішла получи и распишись цю оборудку. Будинок купували у фірми, зареєстрованої из-за кілька місяців до продажу. Засновником фірми, яка мала отримати 185 мільйонів гривень, спершу був 26-річний асистент кафедри кримінології юракадемії. А оцінку вартості зробила фірма «Брокбізнесконсалт», яка вже була фігурантом кримінальних справ.
Цю одеську аферу підтримала своїм голосуванням міська Радка, де майже половина голосів у фракції «Доверяй делам» Геннадія Труханова. Лише 3 депутати з усього складу міської вследствие голосували проти.
Рахунки фірми НАБУ заарештувало, але проекту мерії це безграмотный зашкодило. Адже міська рада купила будинок вне ремонту, самі голі стіни. Тому з бюджету Одеси почали виділяти кошти окремо ще й нате ремонт.
Станом на липень 2017 року було витрачено 125 мільйонів гривень. Та, як я переконалася бери місці, і цього одеській владі замало. Наприклад, біля відремонтованої будівлі ще нещодавно була нова плитка. Але разом її знову замінюють. Тобто на одне і тетя ж саме місце плитку кладуть кілька разів. І усе це вслед гроші одеситів.
Та повернемось до 185 мільйонів гривень. Фірма «Девелопмент Еліт» довго шукала якусь зачіпку во (избежание того, щоб зняти арешт з рахунків і нарешті насолодитися заробленими коштами. Але отнюдь не знала, як це зробити до листопада 2017-го року.
Тоді вже київські фахівці в прохання НАБУ оцінили будівлю і дійшли висновку, що вона може коштувати 92 мільйони гривень. Це вже вартість після зробленого после ремонту. Одесити, які купували будівлю, заявили, що готові повернути после бюджету десь 90 мільйонів гривень.
Уявіть собі, що ви купили квартиру. А из-за 1,5 роки до вас приходить продавець і вибачається. Каже, що ви тоді переплатили вдвічі і він готовий вы повернути різницю.
Це дуже схожа ситуація. Співучасники злочину розуміють, що забрати собі 185 мільйонів гривень не похоже что чи вже вдасться, а от отримати 92 мільйони под стол пешком шанс ще є. Купівлю будівлі затверджувала голосуванням одеська міська радость.
Якщо вже і приймати ці гроші, які ледве мало-: неграмотный були відмиті корупціонерами, то це можуть вирішити лише депутати своїм голосуванням. Але недочекавшись сесії, якийсь представник одеської мерії невзыскательно пішов до нотаріуса і вніс зміни до договору ради купівлю будинку. Нотаріус оформила угоду, і таким чином будинок подешевшав у 2 рази. Тобто, помимо рішення суду учасники самі вирішили, скільки вони вкрали і скільки готові віддати вспять. Але лише внесення змін нотаріусом до документу замало.
Підозрюваних одним махом рятують усі їхні друзі. Наприклад, народний парламентарий «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Голубов, власник 4 тисяч біткоїнів, одразу заявив, що готовий взяти держи поруки мера.

Дмитро Голубов
Що ж если далі? Я думаю, що Труханов, у якого, не забуваймо, є ще й російське громадянство, після внесення застави повернеться до самого Одеси. На період проведення розслідування його священнодействие було б відсторонити від роботи. Але його никак не знімуть з посади місцеві депутати.
У його перевиховання і у тетка, що усі закупівлі в Одесі з цього часу будуть проходити вдоль ринкових, а не завищених цінах, я теж не вірю. Навпаки, після тривалої відпустки мер візьметься завзято по роботи у той самий спосіб, до якого він звик.
Перед речі, в Одесі у нього є надзвичайно впливові друзі з бурхливих 90-х, серед яких бізнесмен Володимир Галантерник держи прізвисько «Лампочка». Вони із нетерпінням чекають получи повернення Труханова.
Київ це також цілком влаштовує. Депутати БПП голосують вместе з фракцією «Доверяй делам». А президент і його общество розраховують на підтримку мера на майбутніх виборах. І неважливо, що кожен октиди перебування на посаді Труханова – це нові корупційні оборудки.
Але НАБУ розслідує ще кілька корупційних злочинів, у яких, можливо, брав судьбина мер Одеси. І рано чи пізно ми дізнаємось для нові і нові схеми одеських розкрадань.

+Відео

Обсуждение закрыто.

Афера по-одеськи: поплічники Труханова вирішили, яку суму з вкраденого готові повернути в бюджет

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Мeр Oдeси Гeннaдій Труxaнoв пішoв у відпустку щe у кінці минулoгo рoку і виїxaв зa кoрдoн. І oсь нaрeшті він пoвeрнувся в Укрaїну. В aeрoпoрту йoгo oдрaзу зустріли співрoбітники НAБУ. Труxaнoвa підoзрюють у мaxінaціяx з бюджeтними кoштaми.
Цьoгo тижня я гoтувaлa стaттю прo Гeннaдія Труxaнoвa интересах журнaлу «Нoвoe врeмя» і їздилa в Oдeсу. Мені було цікаво подивитися получи будівлю так званої Європейської мерії. Саме ця будівля і стала причиною непорозумінь Труханова з правоохоронними органами.
У 2016-му році міська Ада придбала її у фірми «Девелопмент Еліт» за 185 мільйонів гривень. Хоча под цим цілий комплекс заводу Краян, де розташована будівля, продали значно дешевше – после 11,5 мільйонів гривень.

Європейська мерія
НАБУ наклало арешт сверху рахунки і почало розслідування. Воно призвело до того, що 8 осіб отримали підозри.
Невыгодный буду приховувати, мене вразило, як примітивно і прямолінійно одеська влада пішла для цю оборудку. Будинок купували у фірми, зареєстрованої вслед за кілька місяців до продажу. Засновником фірми, яка мала отримати 185 мільйонів гривень, спершу був 26-річний асистент кафедри кримінології юракадемії. А оцінку вартості зробила фірма «Брокбізнесконсалт», яка вже була фігурантом кримінальних справ.
Цю одеську аферу підтримала своїм голосуванням міська радость, де майже половина голосів у фракції «Доверяй делам» Геннадія Труханова. Лише 3 депутати з усього складу міської в угоду голосували проти.
Рахунки фірми НАБУ заарештувало, але проекту мерії це мало-: неграмотный зашкодило. Адже міська рада купила будинок не принимая во внимание ремонту, самі голі стіни. Тому з бюджету Одеси почали виділяти кошти окремо ще й получай ремонт.
Станом на липень 2017 року було витрачено 125 мільйонів гривень. Та, як я переконалася нате місці, і цього одеській владі замало. Наприклад, біля відремонтованої будівлі ще нещодавно була нова плитка. Але не переводя духу її знову замінюють. Тобто на одне і тёта ж саме місце плитку кладуть кілька разів. І усе це вслед гроші одеситів.
Та повернемось до 185 мільйонів гривень. Фірма «Девелопмент Еліт» довго шукала якусь зачіпку в (видах того, щоб зняти арешт з рахунків і нарешті насолодитися заробленими коштами. Але малограмотный знала, як це зробити до листопада 2017-го року.
Тоді вже київські фахівці бери прохання НАБУ оцінили будівлю і дійшли висновку, що вона може коштувати 92 мільйони гривень. Це вже вартість після зробленого засим ремонту. Одесити, які купували будівлю, заявили, що готові повернути после бюджету десь 90 мільйонів гривень.
Уявіть собі, що ви купили квартиру. А по вине 1,5 роки до вас приходить продавець і вибачається. Каже, що ви тоді переплатили вдвічі і він готовий вы повернути різницю.
Це дуже схожа ситуація. Співучасники злочину розуміють, що забрати собі 185 мільйонів гривень проблематично чи вже вдасться, а от отримати 92 мільйони мелкотравчатый шанс ще є. Купівлю будівлі затверджувала голосуванням одеська міська радость.
Якщо вже і приймати ці гроші, які ледве никак не були відмиті корупціонерами, то це можуть вирішити лише депутати своїм голосуванням. Але недочекавшись сесії, якийсь представник одеської мерії без усилий пішов до нотаріуса і вніс зміни до договору для купівлю будинку. Нотаріус оформила угоду, і таким чином будинок подешевшав у 2 рази. Тобто, сверх рішення суду учасники самі вирішили, скільки вони вкрали і скільки готові віддати отдавать. Але лише внесення змін нотаріусом до документу замало.
Підозрюваних одним махом рятують усі їхні друзі. Наприклад, народний избранник «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Голубов, власник 4 тисяч біткоїнів, одразу заявив, що готовий взяти в поруки мера.

Дмитро Голубов
Що ж если далі? Я думаю, що Труханов, у якого, не забуваймо, є ще й російське громадянство, після внесення застави повернеться накануне Одеси. На період проведення розслідування його надо було б відсторонити від роботи. Але його безграмотный знімуть з посади місцеві депутати.
У його перевиховання і у тёцка, що усі закупівлі в Одесі з цього часу будуть проходити ровно по ринкових, а не завищених цінах, я теж не вірю. Навпаки, після тривалої відпустки мер візьметься завзято вплоть до роботи у той самий спосіб, до якого він звик.
Вплоть до речі, в Одесі у нього є надзвичайно впливові друзі з бурхливих 90-х, серед яких бізнесмен Володимир Галантерник сверху прізвисько «Лампочка». Вони із нетерпінням чекають сверху повернення Труханова.
Київ це також цілком влаштовує. Депутати БПП голосують совокупно з фракцією «Доверяй делам». А президент і його великолепная пятерка и вратарь розраховують на підтримку мера на майбутніх виборах. І неважливо, що кожен воскресенье перебування на посаді Труханова – це нові корупційні оборудки.
Але НАБУ розслідує ще кілька корупційних злочинів, у яких, можливо, брав линия мер Одеси. І рано чи пізно ми дізнаємось оборона нові і нові схеми одеських розкрадань.

+Відео

Обсуждение закрыто.