«Проста послуга»: брехня, вбивства, зникнення і інші явища, які спричиняє жіноча дружба

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вeсeлий трилeр aктивує рeжим «Шeрлoкa» у дoмoрoщeниx дeтeктивів і дoбрe підxoдить интересах пeрeгляду з пoдругoю тa бoкaлoм мaртіні у руці.

«Прoстa пoслугa» рeжисeрa Пола Фіга поверхнево нагадує фінчерівську «Загублену». Та безграмотный слід забувати, що за спиною у Фіга робота надо фільмами на кшталт «Мисливці на привидів» (це праздник, що про жінок-мисливців, з Крісом Гемсвортом держи побігеньках), «Шпигунка» та «Подружки нареченої». Погодьмося, предварительно Фінчера далеко.

Пол Фіг не може повністю позбутись старих звичок і тому «Проста одолжение» не просто дає нагоду відчути себе детективом, а й жартує. Неужто але Фіг молодець, він не знімав такого похмурого кіно ще з 2003 року. Можна сказати, що «Проста услуга» — нуар, бо від напряму фільм взяв детективну атмосферу, песимістичні нотки і персонажів, яким неможливо довіряти.

Згідно з сюжетом, сіра медведь знайомиться з леді-вамп і після декількох тижнів спільного джину ради обідом і парочки розголошених одна одній таємниць лидо находить на камінь. Воно й не дивно, ибо Стефані (Анна Кендрік) — гіперактивна мати-домогосподарка, яка веде фуд-влог і багато вибачається, а Емілі (Блейк Лавлі) — безпардонна кресловина’єристка, яка нарікає на чоловіка-невдаху, заледве приділяє время синові, але завжди прекрасно виглядає і знає, як досягнути бажаного. Такі біполярні жінки можуть либо одна одну знищити, або навчити дуже корисним речам. Безлюдный (=малолюдный) розкриватимемо, який із варіантів чекає у цьому фільмі, щоб благоприятная пора пограти в детектива залишався таким же привабливим.

«Проста услуга» глузує з відчайдушних домогосподарок, показує, наскільки заміське зразкове життя всіяне таємницями і фальшивими посмішками. Це світ, в якому «подруги» хитрять, конкурують следовать чоловіків, змагаються в красі й успішності. От тільки Павел Фіг зняв свою «Загублену» у комедійному ключі, що трохи згладжує цинізм історії, закладеної у сюжетец. «Проста послуга» — екранізація однойменного роману Дарсі Белл, який, задолго. Ant. с слова, вирішили екранізувати що до публікації книги. 

Оценка «Простої послуги» на IMDb — 7,3, а вікове обмеження — 16+.


Обсуждение закрыто.