Що буде, якщо Захарченко залишиться на «дірявому» троні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Прo тe, щo курляйтeр збирaється зaлишитись рядом «влaді» у «дeнeeрії», я писaв, втім, після пoчaтку рoзмoв прo пoдoвжeння тeрміну «пoвнoвaжeнь» вaтaжкa псeвдoрeспубліки, у кулуaрax Крeмля тa вeрxівки терористів почалися розбірки.

Рішення оборона те, що Захар просидить на троні п’ять років, безвыгодный було прийняте, а потім і взагалі повстало питання щодо виживання самого ватажка бойовиків.

Втім, як ми знаємо, принаймні получи и распишись певний відрізок часу, Сурков та його песок всі ці нюанси врегулювали, хоча й кількість бажаючих змістити сепаратистенфюрера лише збільшилася – а хто ж безвыгодный хоче нагрітися на мільярдному розпилі грошей російських пенсіонерів из-за рахунок вже давно не маленької та зовсім далеко не переможної війни на чужій території?

Потоки контрабанди, вкрадена гуманітарка, торгівля людьми та тілами загиблих, а також найдешевша робоча лесной на просторі СНД – всього цього возьми окупованих територіях більш ніж достатньо, щоб керівництво росіян, яке припало поперед годівниці, відчувало себе справжніми володарями світу. І це ще приставки не- беремо до уваги моральний аспект, адже попри чималу небезпеку перебування возьми троні у «ДНР» та «ЛНР», де, немов павуки у банці, перебувають відморожені вбивці, ватажки «республік» фактично посідають почесне місце у топ-10 терористів Європи (перші місця, безумовно, залишаються ради Путіним та кремлівськими діячами). Мозок тих, у кого окрім «дідивоювали» та «можемо повторити» серед думок проскакує лише «пиляй» та «вбивай», дає змогу відчувати гордість вслед себе, як за вбивцю тисяч людей та ката мільйонів.

Саме путем ці фактори курляйтерові віддавати владу на «виборах» зовсім небажано. Більше того, є можливість, що безвыгодный всі російські ресурси працюватимуть на забезпечення йому перемоги. Хоча його й залишили возьми «посаді», чималу протидію здійснюють інші кремлівські, наприклад, віце-прем’єр Росії Дмитро Козак, який неужто дуже хоче донести то свого керівництва інформацію насчет злочини Захарченка та його оточення, щоб самому присісти получи більш серйозні потоки грошей з «ДНР» та «ЛНР». Саме с подачи це, зміцнивши позиції всередині терористично-окупаційного осередку, Захарченко почав спускати донизу ідею відміни виборів. Хоча б ще возьми рік, а далі можна ще щось вигадати.

Ізюминкою пропозиції щодо відтермінування «виборів» є його аргументація. Терористи посилаються получи и распишись законодавство ненависного їм Євросоюза, де повноваження влади сягають п’ять років, мовляв, надо, як у Європі. Звісно, при цьому також згадують Росію, Казахстан та інші держави.

Втім, якщо неведомо зачем звана «народна рада» (читайте – Захарченко та прибічники) недореспубліки прийме постанову оборона відміну «голосування», для жителів «ДНР» це означатиме лише продовження існування із курляйтером та його репресивною політикою, якщо, звісно, квазіутворення протримається ще рік чи більше, альбо якщо доживе сам царьок. Але ставити що получи и распишись одне, що на друге, я б не став. Хтозна, які затем «джмелі» літають.


Обсуждение закрыто.