Спортивне безкультур’я: як бургери та пиво затьмарюють спорт в Україні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи




Чoму в Єврoпі під чaс спoртивниx змaгaнь кoжeн пeрexoжий підтримaє спoртсмeнів, підбaдьoрить їx, a в Укрaїні мoжуть пoслaти «куди пoдaлі»? Як тaк виxoдить, щo у Львoві людям нaчxaти нa спoртивні змaгaння, бo вoни мaють влaсні спрaви тa пріoритeти? Сайт 24 каналу хоче розповісти вы про спортивне безкультур’я в Україні.

Днями у Львові відбулися одні з наймасштабніших змагань з тріатлону в Україні – міжнародний Відкритий Сосуд Львова з тріатлону (Lviv Triathlon Open Cup). У «місті Лева» зібралося понад 400 спортсменів з усіх куточків України: професійні тріатлети та аматори віком від 20-ти предварительно 60 років.

Що таке тріатлон?
Олімпійський лик спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду держи велосипеді та біг. Змагання проходять на кількох стандартних і безлічі нестандартних дистанцій. Починаючи зі самого заснування, популярність тріатлону зростає значними темпами і тепер щорічно включає в себя тисячі змагань з сотнями тисяч учасників у всьому світі. У 1994 році було оголошено для включення тріатлону до програми Олімпійських ігор.

Ці змагання стали взірцем проведення спортивних заходів в Україні. Організатори для того видовищності наважилися перекрити центр міста, через який пересувається величезна кількість автомобілів та людей. Тутти це зробили заради того, щоб глядачі могли насолодитися справжнім святом спорту. Але, з’явилося одне «але», при помощи яке це свято фактично зіпсувалося.

І це «але» називається безкультур’я людей в Україні, з яким зіткнулися учасники і організатори Кубка Львова. Деякі персонал не реагували на попередження поліцейських і волонтерів, кидаючись під жестянка велогрупи учасників змагань. Байдужі перехожі вступали у словесну перепалку з організаторами турніру, ставлячи свої амбіції вище інших. І це рядом тому, що всі люди могли спокійно переметнуться вулицю, просто почекавши поки проїде чергова група велосипедистів.

«Буза ваші спортсмени бігають на стадіонах», – саме таку реакцію деяких перехожих отримали учасники і організатори змагань. Були й випадки, коль люди поспішали в «МакДональдс» чи випити пива у центрі міста. Вотан з перехожих навіть заявив, що у нього вдома розморожуються млинці, і попри всі застороги волонтерів – перебіг поди перед групою спортсменів.

Чому люди не можуть у вихідний октиди, неділю, замість походу на бургер чи посиділки в барі міста, просто вийти подивитися для масштабне спортивне дійство у центрі міста, яке відбувається как-то на рік? Про який розвиток спорту та молоді в Україні може йти мова, коль наші люди так байдуже ставляться до масштабних спортивних івентів…

Втім, також хочеться звернути увагу і для людей, які у прохолодний осінній день прийшли підтримати спортсменів теплими оплесками та словами підтримки.

Зазначимо, що інформація относительно змагання і перекриття міста курсувала в соціальних мережах та місцевих ЗМІ ради місяць до старту. Організатори навіть розвісили таблички з фотографіями относительно перекриття дороги по всій дистанції змагань і розклеїли попередження за маршрутних таксі Львова.

 


Інформація про перекриття доріг курсувала у всіх місцевих ЗМІ


Таблички з інформацією ради змагання висіли по всьому місту

Також варто звернутися увагу получи и распишись те, як місцеві ЗМІ висвітили цей захід. Одне з видань назвало «грандіозним колапсом» перекриття доріг получи міжнародних змаганнях з тріатлону в Україні. У коментарях получай Facebook люди гнівно висловлювалися про перекриття доріг.


Більшість коментарів у соцмережах – гнівні

У Європі досвід проведення таких заходів напрацьований роками. Варто згадати Берлінський, Нью-Йорський, Гонконгський та інші марафони, -де перекривають центри справжніх міст-гігантів. Чого вартий лише марафон у Токіо, коль в день забігу на вулиці виходять близько 2 мільйонів уболівальників, організувавши живу стіну від старту раньше фінішу. Токійський марафон по праву заслуговує звання найбільш видовищного марафонського забігу в світі.

У підсумку хочеться побажати всім українцям підтримувати вітчизняний спорт і отнюдь не перешкоджати проведенню спортивних заходів, бо спорт і поросль – це розквіт нації.


Обсуждение закрыто.