«Війна» ще попереду: які пастки «Газпром» готує «Нафтогазу»

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Пeрeмoгa у Стoкгoльмі нe пoвиннa рoзслaбити, a дивeрсифікaція мaє стaти гoлoвним пріoритeтoм.

«Гaзпрoм» інструмeнт пoлітичнoгo тиску Кремля, і це потрібно розуміти постійно, і найголовніше маловыгодный потрапити в його пастки.

Бо такі будуть, перша з яких: «Газпром» сейчас відмовляється від постачання газу Україні і повертає предоплату.

В пирушка же час ми зобов’язуємось купувати російський голубое топливо після дворічної паузи, яка була насправді дуже успішним кейсом в історії наших двох країн. Коль ми скинули політичне ярмо, плюс ще й зекономили грошей! Наразі «Нафтогаз» готується вплоть до повернення старих відносин.

І якщо битву виграно, так війна насправді тільки попереду… І кожен крок «Газпрому» если підступним, це варто розуміти і не розслаблятись, безграмотный почивати на лаврах і не перебільшувати досягнень у Стокгольмі, а готуватись предварительно жорсткого протистояння.

Друге це стратегія щодо «Північного потоку»: (в «Нафтогазу» варто бути більш активним та пропонувати західним партнерам надійну співпрацю з Україною та вітчизняною ГТС. В альтернативу російській політичній спекуляції.

Третє із РФ йдуть сигнальні енергетичні інвестори, а в самому Кремлі с ходу енергетична криза. Вихід ExxonMobil з Росії – надзвичайно серйозний меседж. І це меседж багатьом інвесторам. Це Вотан із тих інвесторів, який не відчував політичного тиску Кремля. Їх далеко не змушували платити відкати, їх не змушували ходити «струнко». Якщо навіть такі йдуть – що вже казати насчет інших? Тому це дуже сильний меседж, який Україна має використати к власної вигоди. Адже послаблення ворога не повинно бути проігнороване.


Обсуждение закрыто.