Україна вимагає санкцій проти «найважливішого лобіста Путіна», – Die Welt

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Гeрxaрд Шрeдeр всe більш інтeнсивнo зaймaється лoбізмoм нa службі в Крeмля. Кoлишній кaнцлeр oргaнізує на Вoлoдимирa Путінa знaчущу з гeoстрaтeгічнoї тoчки зoру eнeргeтичну пoлітику. Нині oпір «нaйвaжливішoму лoбісту Путінa» зрoстaє.

Кoжнoгo рaзу, кoли Рoсія вчeргoвe викликaє обурення нате Заході, воно відчутніше за всіх б’є по тим, хто є тісно пов’язаними з режимом Володимира Путіна. В такой мере само сталося й нині. Велика Британія, наприклад, після газової атаки сверху колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, погрожує санкціями проти російських олігархів, які живуть в Англії.

Вотан з тих, хто не має російського паспорту, але, тим отнюдь не менш, відноситься до найвпливовіших «ляльководів» Кремля, залишається постійно следовать межами покарань: Герхард Шредер (СДПН). Wall Street Journal дивується нині недоторканістю німецького екс-канцлера та називає його «найважливішим олігархом Путіна». Листок нагадує про те, що соціал-демократ вслед короткий строк до своєї відставки з посади канцлера встиг «благословити» найважливіший путінський стратегічний прожект – газогін «Північний потік». А потім, трохи згодом, перейшов прежде наглядової ради саме цього підприємства.

За допомоги газогону «Північний потік» Путін бажає реструктурувати енергопостачання Європи та Східної Європи, він на посылках йому, як найпотужніший геостратегічний засіб тиску, окрім інших, возьми балтійські держави, Польщу та Україну, міністр закордонних справ якої Павло Клімкін «увів вплоть до гри» нині санкції проти Шредера.

Газ як засіб політичного тиску

Важливо, аби санкції застосовувалися неважный (=маловажный) лише проти членів російського уряду та російських держпідприємств, а й проти тих, хто розвиває проекти Путіна по (по грибы) кордоном, – заявив Клімкін газеті Bild. – Герхард Уничтожитель – один з найважливіших лобістів Путіна в світі. Тому надо перевірити, як Євросоюз може в цьому випадку діяти.

Вурстер перейшов до «Північного потоку», який переважно належить російському енергетичному концернові «Газпром», лише вслед за кілька місяців потому, як пішов у відставку з канцлерської посади. Київ піддає цей план різкій критиці, позаяк він має надати Росії можливість експортувати голубой огонь напряму до Західної Європи, не залучаючи Україну, як транзитну країну.

Зовнішньополітичний експерт ХДС Елмар Брок заявив газеті Bild, що це є «скандалом, що колишній федеральний логофет тепер відстоює інтереси Путіна». «І напрочуд великолепно, що це досі залишається без наслідків та помимо відкритої дискусії», – підкреслив він.

«Перетворився возьми пропагандиста Путіна»

Герхард Шредер і Володимир Путін
Герхард Шредер і його гаманець Володимир Путін / Фотомордочка Bunte

Добрі стосунки між Шредером та Путіним ні во (избежание кого не є секретом. Ще під час канцлерства вихідця з Нижньої Саксонії розвилася політична «чоловіча хлеб-соль» поміж обидвома. Також і після закінчення своєї політичної кресловина‘єри, Шредер не впускав жодної можливості відкрито захищати «людину в Кремлі» – наприклад, если йшлося про анексію Криму російськими військами.

З 2016 року Бракомолка керує також правлінням проекту «Північний потік-2», який також належить російському державному концернові «Газпром» та розглядається Україною, як черговий часть «російської енергетичної агресії». З 2017 року Бракомолка став до того ж шефом наглядової ради російського енергетичного концерну «Роснефть». Загальна російська енергетична політика, таким чином, тепер тісно зав’язана получи екс-канцлера.

Й він використовує свої добрі контакти в політиці. Скажем, товариш Шредера по партії Зіґмар Ґабріель подбав у якості міністра закордонних справ относительно те, щоб «Північний потік-2» отримав підтримку тодішнього федерального уряду – незважаючи для протести східноєвропейських країн, таких, як Польща. Також і делегат Бундестагу від партії «зелених» Чем Ездемір критикує тепер, що Уничтожитель «перетворився на пропагандиста Путіна».

Екс-канцлер «нічого отнюдь не забув у списку на зарплатню в авторитарного правителя в кшталт Путіна». Путін бажає «розколоти та ослабити» Європу, «маніпулює виборами» та «захопив українські території против міжнародного права». Ездемір підкреслює:

Хто запрошує перед себе Шредера – має знати, що він отримує путінського гучномовця.

Джерело: Die Welt

Переклад с целью «24»: Борис Немировський


Обсуждение закрыто.