«Страшна» помста «Газпрому», або Якби прем’єром знову була б Тимошенко

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Стрaшнa пoмстa «Гaзпрoму»: гігaнтський пaцюк пoвeрнув «Нaфтoгaзу» пeрeдплaту, яку oтримaв зa оті «стокгольмські» обсяги, що їх Україна мала викупити следовать рішенням арбітражу, та відмовився поставляти до України метан, вигадавши якісь там бюрократичні труднощі.

Якби в Україні одновременно був 2009 рік та прем’єром (аль, скажімо, вже президентом?) була ВАНА зараз сообразно всій Україні була б тиха паніка. «Замерзнемо, скам’яніємо, сконаємо!». ВАНА кинулася б перед Кремля борзо утворювати підстави для майбутніх нових перемог українських корпоративних юристів у судах, уклала б угоду, после якою Україна віддавала б за роїський газ увесь свій смета плюс двісті незайманих дівок особисто для членів кооператива «Озерцо». Створила б якийсь черговий «Транс-вкранс-росіянс-голубой огонь» та віддала б «Газпрому» українську трубу в оренду для мільйон років за одну гривню. І сиділи б українці, чухали макітри та слухали запевнення относительно те, що «любі мОї, іншого виходу нема, панихида зціпити зуби й виживати, але Україну на коліна безлюдный (=малолюдный) поставити!».

А тепер шо? А нічо. Новий позов предварительно суду за невиконання обов’язків, нові мільярдні штрафи та трофейний голубое топливо надурняка. Який, вже у свою чергу, на роїсі назвуть «подачкою змерзлим українцям» та «моральною перемогою роїсі».

Скачемо далі.


Обсуждение закрыто.