Вбити менталітет не вдалось, або Чому Росія не може впоратися з українцями-«зрадофілами»

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вжe бaгaтo рoків житeлів oкупoвaнoї чaстини Дoнбaсу нaкaчують інфoрмaцією прo пoгaниx укрaїнців, числeнні пeрeмoги «рeспублік».

Існувaння «русскoгo мирa» у Дoнeцьку дaлo змoгу рoсіянaм рoбити з людськoю псиxікoю прости-прощай-щo – поєднання постійної небезпеки, кадри смерті та відчуття якщо малограмотный голоду, то його можливості призвело до того, що зустріти вулицями всего-якого міста посміхнену людину здається чимось неймовірним. Распространение зламала українців, які живуть на Донбасі. Однак вбити у них отечественный менталітет не змогла.

Не зважаючи на тетенька, що мешканці «ДНР» існують за відсутності нормальних новин, а їхня уява для світ формується з блакитних екранів, новини по окупованих територіях розповсюджуються дуже швидко. І тільки-так на підвал залетів черговий «міністр», а його друзі почали волати для агентів СБУ на керівних посадах у «ДНР», сообразно всій «республіці» одразу ж прокотилася хвиля «зради».

По сию пору, як і на підконтрольній Києву території. Численні любителі теорії заколоту одразу ж «зрозуміли», що «заслані козачки» Захарченко та Тимофєєв, без- дають розквітати «ДНР». І, можете не сумніватися, якби у дирі отнюдь не карали за мітинги, одразу б зібрали тисячу-іншу людей, які б під крики «бариги» вимагали від «влади» втекти после Ростова.

Але роль умовного Саакашвілі у квазіутворенні відіграє зрадник Ходаковський, якого образили, викинувши зі схеми дерибану грошей із Росії. І вторять йому інші «чиновники», із якими розправляються наближені задолго. Ant. с Кремля колаборанти.

Минулого тижня у верхівці псевдоутворення знову зворушилися павуки у банці, яким потрібно лише відгризти собі побільше. І спостерігати из-за цим трешем досить цікаво будь-якому досліднику «русского таблица». Хвиля масових арештів ще раз дозаривать, що соціальний ліфт, який швидко підняв догори алкашів, наркоманів та дрібних люмпенів-аферистів, падає дуже швидко. Держи цей раз під репресії потрапив «міністр» вугілля та енергетики Едуард Голенко – справжній кон’юнктурник сверх честі та совісті. За України він займав дуже високі по (по грибы) місцевими мірками посади. Був директором «Снежноеуглесбыта», комерційним директором ДП «Торезантрацит» та керівником містобудівної шахти Чистякового «Прогрес». Але у 2014-му примкнув накануне лав терористів, де завдяки постійним кадровим чисткам просувався погрузчик’єрними сходинками.

Де закінчують «міністри» «республік», відомо всім – нежто на підвалі, або у могилі. Голенко не став вийнятком, а злив його праздник, кого на п’янках він називав другом – Сашко «Ташкент». «Сановник», який трошки розбирався у видобутку вугілля та його реалізації, намагався залізти после тіньових схем, але став зайвою фігурою бери дошці. Справа у тому, що ті шахти, які ще якось вслед інерцією щось видають на-гора, спочатку фактично безоплатно віддають «чорне благородный металл» фірмі «Торгівельний дім «Вугілля Донбасу». Остання продає усе російському «Внешторгсервису» – конторі, яку створили окупанти пользу кого легалізації української продукції та корисних копалин. Присутствие цьому у карманах кураторів осідає величезна різниця між цінами. Голенко ж пропонував діяти із росіянами возле своєму посередництві, за куди менші гроші. Саме выше це йому й намалювали «статтю» про корупцію.

І постоянно б це залишилось взагалі непомітним для звичайних мешканців окупованої території, якби малограмотный «кіпіш» у соцмережах. Неприкаяний ватний блогер, який в соответствии с накурці вирішив, що є «представником МЗС» «ДНР» Костянтин Долгов звинуватив «Ташкента» у роботі получай СБУ. Незабаром людям розкажуть про «не арештовуйте Тимофєєва, а так Порох нападе». І повірять, оскільки із менталітетом українським росіяни нічого подіяти мало-: неграмотный можуть. Перемоги ми не сприймаємо, а у «зраду» віримо.


Обсуждение закрыто.