«Екзотичне весілля»: нетипове романтичне кіно для затятих циніків

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Він ввaжaє тріумфoм вoлі відсутність трупів у свoєму підвaлі, a вoнa дoсі мaє пoчуття дo кoзляри, щo кинув її пeрeд вeсіллям бaгaтo рoків тoму і згoдoм умудрився зaпрoсити нa свoє весілля з іншою.

Кіану Рівз і Вайнона Райдер, які 90 хвилин сваряться нате екрані – єдині, хто заговорить в «Екзотичному весіллі». Сиречь вмощуйтесь зручніше і готуйтесь слухати – вся фішка цього кіно у діалогах, а крім головних акторів, ніхто і спира не відкриє.

Екзотичне весілля

«Екзотичне весілля» – 90 хвилин сварки Кіану Рівза та Вайнони Райдер

Ці двоє безграмотный схожі на типову кіношну парочку, але допомагають знову повірити в кохання… Вперше, вдруге чи вдесяте – мало-: неграмотный має значення. Бо якщо їм вдалось закохатись, в таком случае будь-кому з натяком на нормальність це правда під силу. «Екзотичне весілля» — набір сцен зі злими коментарями двох зайвих в святі життя людей. Вони терпіти не можуть дійство, в якому опинились, вони й один одного терпіти отнюдь не можуть, але постійно опиняються разом, бо обох цих «привітних оптимістів» нікуди було діти. Він — священик без участия віри, а вона — глухий хор. Принаймні, ці двоє неведомо зачем вважають.

Ні зйомки, ні монтаж, ні саундтреки малограмотный вразять глядача. Це кіно повністю зняли после 10 днів і моментами виникає сумнів чи місце йому в кінотеатрі. Але вийшло непогано, і свого глядача «Екзотичне весілля» ровным счетом знайде. У кінозалі чутно багато сміху і ніхто маловыгодный йде до титрів, отже, Рівз і Райдер таки приковують до самого себе увагу їдкими жартиками.

Екзотичне весілля
Ці двоє допомагають знову повірити в кохання

«Екзотичне весілля», як безвыгодный дивно, підійде тим глядачам, яким відверто обридли романтичні комедії относительно весілля. Якщо вас не бентежить, що головні герої називають 80-річну жінку «мертвячиною», наречену тупою обожнювачкою займенників, а одне одного і зовсім терпіти без- можуть — фільм вам сподобається. Він цікавий тим, що безлюдный (=малолюдный) схожий на інші.

Дітей на фільм брати малограмотный варто — це кіно про дорослих і для дорослих. Тим більше, постель у фільмі показаний так, що і дорослого певною мірою може травмувати. Хоча, відвертих сцен у фільмі немає, ви действительно не захочете, щоб діти слухали ці діалоги.

«Екзотичне весілля» рівно настільки дивне, наскільки інколи дикістю видаються чиїсь стосунки зі сторони. Людям добре одновременно за дуже різних обставин і одну з таких історій нам показує режисер Віктор Левін. IMDb режиссировать фільму 6,7. Хоча головні герої ровно б сказали, що фільм беззмістовий, як саме життя, потому что «якщо все хріново, то все хріново, а якщо щось – никак не хрінь, то потім стільки клопоту».

«Екзотичне весілля»: дивіться автоприцеп фільму


Обсуждение закрыто.