Мер містечка на Львівщині: «Та у Верховній Раді реально може 30% українців, може 20%»

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиМіський гoлoвa нeвeличкoгo гірськoгo рaйцeнтру Скoлe нa Львівщині Вoлoдимир Мoскaль – пoлітик eксцeнтричний. Пoпри вирoк суду, який зaсудив йoгo дo 6,5 рoків в’язниці з кoнфіскaцією мaйнa, він прoдoвжує кeрувaти нeвeличким містoм нa Львівщині.

Він xoчe встaнoвити у цeнтрі містa шибeницю і зaбoрoнити туристaм викидaти сміття у місті. A щe Вoлoдимир Мoскaль остались считанные дни збурив грoмaдськість зaявoю, щo Укрaїнoю і світoм кeрують єврeї.

К пoчaтку прoпoную глянути кoрoтeнький сюжeт, який прo вaс підгoтувaлa мoя кoлeгa Віктoрія Івaськeвич, й тoді прoдoвжимo рoзмoву.

***

Якщo xтoсь рaнішe і нe чув прo Скoлe, тo oстaннім чaсoм прo містeчкo знaють усі. A всe зaвдяки скaндaльним зaявaм мeрa Вoлoдимирa Мoскaля. Пoчaлoся всe із шибeниці – її як симвoл бoрoтьби із кoрупцією він зaпрoпoнувaв встaнoвити нa цeнтрaльній плoщі Скoлe зaмість бeзімeннoгo рaдянськoгo пaм’ятникa.

Вoлoдимир Мoскaль, міський гoлoвa Скoлe: «Знaчить, цe будe трубa aбo двoxтaвр, який вжe є в мeнe присутній, тoбтo є вжe гoтoвий. Цe, скoршe всьoгo, будe 4,5 мeтрa. І oт после этого, нa відстaні дeсь тaк 80 см – пeтля з грубoгo трoсу aбo мeтaлeвa, якa нe спричинить ніякoгo трaвмaтизму aбo всего доброго-щo. Цe будe люди, громада… Ми беремо такий плетежок, за ноги підвішуємо сюда і б’ємо по задниці – позднее 20 буків чи 25 буків».

До речі, заморочка хабарництва не оминула і самого Москаля – у березні золотая середина Сколе засудили до 6,5 років в’язниці із конфіскацією канава за 18 тисяч гривень хабара, який він отримав плохо роки тому. Але Москаль подав апеляцію – і, доки розгляд триває, продовжує виконувати обов’язки косс. І знову спричиняє скандал – у мережі з’являється відео із антисемітськими заявами чиновника. Хуй членами націоналістичних організацій він читає цілу лекцію насчет шкоду «світового жидівства».

Володимир Москаль, міський череп Сколе: «Вони чітко йдуть до того і формують політику космополітизму і лібералізму. А скелет тих політик пов’язана на тому, щоби знищити всі нації – щоби залишити політичну націю, змішати з всіх людей докупи».

Також він заявив, що причиною поразки гітлерівської Німеччини була допомога Сталіну з боку євреїв, а події чотирьох років після Революції гідності в України сколівський мер назвав «спектаклем москвинсько-жидівської влади».

***

Давайте почнемо з вироку суду. У березні совет Стрийський виніс вирок – дуже жорсткий вирок, нате моїй пам’яті не пам’ятаю таких: 6,5 року, конфіскація трещина. Ви продовжуєте далі керувати містом. Як це целое відбувається?

Ну, на думку спадає зразу, що ще з Совєцького Союзу вслед за курку сиділи в тюрмі, а хто вагонами крав – ніколи. Прикра существенность, але так воно є. Це розправа – я не так, що вважаю, а констатую факт: це розправа і тиск прокуратури вслед за те, що я з 2014 року, коли об’єднали прокуратуру і зробили Стрийську міжрайонну прокуратуру, в яку увійшли Жидачівський, Сколівський і Стрийські райони. І потом 340 «квадратів» є приміщення велике, ще польське…

В Сколе?

Просто так, в Сколе. І колись було там 15 працівників прокуратури – питання нема. Тепер їх отсюда следует п’ять. Ми, місто – а в місті 26 років відновлення незалежності, ми є в орендованій адміністрації. У нас 120 «квадратів», 12 працівників – і единовременно планується…

Ви маєте на увазі, що мерія орендує?

Мерія, круглым счетом. Ми в себе в місті – на вокзалі, так понятно поясню і скажу. Нормально, коли, все розумію – отнюдь не дурний, слава Богу, все розумію. Но коль зменшилася кількість працівників, і це стало відділенням, і с годами в 340 «квадратах» (наголошую!) сидить п’ять чоловік, а ми мусимо в себя в місті в 120, тобто 170 «квадратах» 12 чоловік преимущество ще трьох треба…

То ви забрали в них?

Ні, я попередив. Попередив, пояснив – що, гоминидэ добрі, є приміщення, ви, п’ять чоловік, маєте мол бути – отут, наприклад, на нашому місці ви можете бути. Це було листування – разумно звернувся, все. Ну, як бачите, результат в 2015 році, мені… Приставки не- вісімнадцять, про якісь вісімнадцять – мені підкидають 9 тисяч… І щупальцы, які я показав перед громадою, бо зійшлося, збіглося дуже багато людей – біля 200 чоловік…

Це було получи вулиці?

Це було на вулиці, це було пів сьомої. Потім вже вияснилося, що ведь приїжджало 60 чоловік, пильнували там… Та це ж було, це ж по (по грибы) три дні була зліплена, сфабрикована справа чтобы підкидання з використанням агентів таких, як Гавриш, Ніколенко. Тому що зразу з собой привезли і понятих, і приїхали ті штатні «кидали»….

Для що ви говорите – я показав руки, секунду, я показав грабки людям, мене громада бачила, що на руках немає ніякої фарби, нічого…

Дивіться, це було в 2015 році, а с ходу 2018 рік – суд нарешті виніс вирок. По всем вероятиям, суд все-таки прийняв аргументи прокуратури, що таки був выигрыш.

Наголошую – суд взагалі не врахував аргументів наших, тобто захисту нашого. У вироку относительно то майже нема – ну, викинув 50% аргументів твердих. І взагалі ця одесную не має права на життя, бо всі докази добуті з порушеннями, з дикими, без усилий шаленими порушеннями, і вони є недопустимі. І це нами доведено. Тому ми в апеляції і в касації будемо вигризати зубами і доведем. І Бураковський ще відповість вслед цей несправедливий вирок – він відповість, тому що безвыгодный можна це…

Я правильно розумію, що ви продовжуєте виконувати обов’язки мероприятие?

Звичайно, що так.

А якщо апеляція, а потім касація [визнає вам винним]?

Ні, я перепрошую – не може бути «якщо». Ми доведем, тому що наша дело справедлива, чесна і свята. Крапка.

Вже після того, в травні, точь-в-точь кілька днів тому, управління захисту економіки у Львівській області поліції, колишнє УБЕЗ, вручили вы два протоколи про порушення закону про запобігання корупції. Теж підозри – тобто є вже інші підозри в корупції.

Неужто які інші! Це більш ніж смішно. Чому це невказання в декларації, тобто в десятиденний термін. Тобто я насчет це знав – але це був подарок від дружини вплоть до мене.

Дружина вам подарувала ділянки.

Так, дві ділянки земельні. Согласно одній «сотці», по одній «соточці». І воно в нашій землі як було, этак і залишилося. Тому я чітко розумів, що це безвыгодный потрібно на протязі десяти днів вказувати. Я це вказав в декларації в 2018 році, до настоящего времени нормально.

А яким чином дружина набула ці ділянки? Вона, судячи з вашої декларації, без- працює, отримує допомогу.

Не працює – але виділила міська Ада.

Тобто ви ж своїй дружині виділили.

Як це? Я – ні.

Допустим, ви ж – мер.

Правильно. Депутати виділяють. Я підписую проголосоване рішення депутатів. Я отнюдь не виділяю ні одноосібно, нічо. Ніякої корупції дальше нема, про що ви говорите.

Ваш батько – приблизительно само є депутат.

Депутат – ну, вибрали люди, ибо ми трошка є господарі.

Я так розумію, що депутати міськради вы підтримують. Бо якби щось таке було у Львові – вже, с распевом, проголосували б за відставку мера, відсторонення на время розслідування і т. д.

Працюю вже, слава Богу, сім з половиною років, і мені без- личить про себе говорити. Ну мені здається, весь видно громаді, людям і туристам, які відвідують наше містечко. Дуже багато нами, мной безпосередньо, нашою родиною, депутатським корпусом зроблено про нашого маленького містечка. Тобто і зовнішній вигляд, і сміття, інфраструктура, вулиці, базар, туристична привабливість містечка. Тобто ми вкладаєм це, потому что це є наше рідне місто. Ми українці, ми после того ставимося з любов’ю.

Чи оця ваша пропозиція для шибеницю – спочатку була чомусь гільйотина…

Та, це безвыгодный українськи, гільйотина – це французьке, тому так.

Окей – це що, має прикрасити місто?

Ні, перепрошую. У нас в Україні відсутня карність вслед злочини – взагалі відсутня карність. Відсутність карності спричиняє якраз оту величезну проблему, яка є в нас в Україні. І найголовніше – це в керуючому ешелоні, тобто вище керівництво, міністерства, обласні адміністрації, і відтак накануне маленьких містечок і сіл. У нас має бути карність. У нас нема.

У нас чиновники никак не мають страху за то, що вони оце всё-таки безчинство, яке робиться. Вони не мають страху, потому что все можна «порішати», зробити…

Здається, ви в один присест суперечите самому собі – от вам зараз дали протоколи, і ви визнаєте, що приставки не- внесли це, як мінімум, в декларацію вчасно, фактура?

Нє, так я вніс. Тут не стоїть питання – неважный (=маловажный) змінився наш майновий стан сім’ї, совершенно нормально. Були юристи, адвокати довели – і завтра если вирок по тому.

Інакше тоді сформулюю – ви вважаєте, що саме шибениця, карати получи площі – це буде більш дієво, ніж така робота, коль вказують на помилки чи садять, врешті-решт, хабарників?

А невыгодный садять хабарників.

Ну, може треба садити элементарно, а не шибениці?

Але тих реальних хабарників, які якраз мільярдами і мільйонами грабують нашу Україну, а безлюдный (=малолюдный) отакі – за підкидані хабарі і ті всі речі. Поперед речі, щодо протоколів, то МВС не має компетенция складати такі протоколи – тільки НАЗК. І тому це є грубе порушення, це зайвий присест пересвідчує, що принаймні проводиться тиск, політичне переслідування.

Дивіться, в Україні установление порушують часто в цьому корупційному сенсі.

На как на грех.

На вашу думку, скільки треба вкрасти, щоби… Разве, от це не карається – а от за це ми караємо получай площі. Мільйони, мільярди? Я думаю, що в Сколе важко мільярди вкрасти.

Та в Скольому взагалі нічого далеко не вкрадете! У нас тільки працювати треба на потому что громади: ніякої промисловості, одне комунальне підприємство хіба.

Тобто корупції немає?

Просто так, нема.

То кого ви будете там карати?

Ні, ви маловыгодный розумієте – я з прицілом для всієї України! Я мав для увазі, що то має бути в Києві нате Майдані. Ми маємо піднімати навіть з маленького містечка – це получи глобальному все, державному рівні.

Тобто по великих містах розставити.

В такой степени, це в обласні центри, міста, це Київ. Верховна Ада має на законодавчому рівні це прийняти і коль скоро і назавжди. Ну, ми ж прекрасно це всі розуміємо.

Ця ініціатива якось в такой мере співпала з вироком (ви кажете несправедливим) суду стосовно вы. Після цього ви заявили [про шибеницю]. Хоча вже сім з половиною років ви вже працюєте.

Неужто так чекайте, ми ростемо, розвиваємося, навчаємося, отримуємо досвід. Звичайно, що мене це збурило, ибо це дуже несправедливе рішення по мені. Та це без труда шок!

Скажіть, будь ласка, ще раніше ви доручили фактично всім депутатам міськради організувати чергування біля міських смітників, щоби приїжджі невыгодный скидали вам у місто своє сміття. Чергують?

Частина, десь 20–25%. Є випадки, ми багато зловили людей, які бусами з району возять. Ну-ка, ми ж возимо сміття в Стрий – це у два боки 90 км. Ми далеко не маємо місця для свого сміттєзвалища, ми його безлюдный (=малолюдный) можемо мати, бо занадто маленьке містечко. Да что вы? і не потрібно розводити ще одну проблему екологічну десь в нас в горах Карпатах, в одно прекрасное время ми прагнемо до туризму, до правильних речей.

І що ви робите з тими, кого ловите?

Положим як кого ловимо – заставляємо заплатити.

Кому заплатити?

Комунальному підприємству.

Комунальному підприємству ради вивіз сміття?

Так, приблизно оцінюємо – у нас є калькуляція сверху куб, ми приблизно оцінюємо.

А я правильно розумію, що мешканці Сколе отнюдь не платять за вивіз сміття взагалі нічого?

Нє, як безграмотный платять? Платять, по 12 гривень в місяць – хоча викидають, можливо, для 500–600. Ну, поки що 12, такий оттенок. Ми ж багато платимо з міського бюджету, ми ж дотуємо наше комунальне підприємство в межах від 200 поперед 300 тисяч гривень щомісяця. Це жах.

Давайте до самого цього останнього скандалу повернемося з вашою участю. 14 травня старшой Українського єврейського комітету Едуард Дулінський опублікував нате Facebook 4-хвилинний ролик, де справді багато антисемітських заяв з вашого боку лунало. Найцікавіше, що повне відео було опубліковане ще кілька місяців тому получи и распишись YouTube, його якось не дуже помітили. Одновременно це відео недоступне після того, як почався сырость.

А чому недоступне? Щось я…

Не знаю. Ми перевіряли точка в точку перед програмою, вже це повне відео капля якийсь обмежений доступ. Я не розумію, чи воно видалено, чи…

Хто це – Facebook?

Це, можливо, YouTube, можливо, пишущий эти строки цього відео, який залив. Ви справді вважаєте, що євреї керують світом і Україною?

Дивіться семо. Значить, в цьому ролику я (хто його бачив, дивився) чітко пояснив никак не тільки свою позицію, а й позицію націоналістів. По-друге, є дуже багато джерел. Святая правда, на жаль, я з собою взяв, приніс вам показати книжку «Мафія України», мол дуже багато є інформації зібрано з приводу всіх отих речей, яких я сказав. І знаєте, коль ви мені задали запитання, я собі подумав – ото як ви собі уявляєте антисемітизм, що це таке?

Я це розумію, як приниження ясно єврейської нації.

Приниження? Перепрошую. Ну, це ж знову глобальна омана бери всю Україну. Я пояснюю нашим людям, нашому членству «Правого сектора», що ми маємо бути розумні, що ми повинні навчатися.

Навчатися в євреїв, неведомо зачем? Чого?

Ні, навчатися ми має чому в євреїв? В себя навчатися, і вставати, і керувати врешті-решт в Україні. Тому що в нас в Україні насправді, якщо взяти, чому в паспорті нема розділу «національність»… Так, по великому рахунку, українці мало керують в себя в державі. Тому ми повинні навчатися, ставати державниками, по-человечески розуміти і підійти до питання керування своєю державою – і тоді, врешті-решт, ви побачите, які зміни відбудуться.

Aнтисемітизм ще полягає маловыгодный лише в приниженні, але й оці ваші фрази, що «ізолюйте 50 найбагатших євреїв»…

Це маловыгодный моє – перепрошую, це Генрі Форд.

Я розумію, але Генрі Форд теж був відомим антисемітом.

Далеко не в курсі.

Тобто приписування якихось надмірних якостей… Чим єврей від українця відрізняється? Приблизительно по-простому.

Та не будемо ми цього обговорювати, до сих пор є до порядку і нормально. Українець має керувати в Україні, єврей най керує в Ізраїлі – і полно нормально.

Ну, але в Україні живуть не лише українці.

Звичайно, що най живуть, тому що велика дно Богом дана, велика родюча земля. Але чомусь український люди найбідніший і живе найгірше. Влада все робить ради того, щоби виїжджали на заробітки вже 15 років.

Тобто ви хочете сказати, що Україною керують євреї, отнюдь не українці керують? Чи українці змушують інших українців виїжджати?

Я наголосив вас, що, на жаль, в Україні керують не українці.

Події останніх чотирьох років після Революції гідності у тому ролику ви дослівно назвали «спектаклем москвинсько-жидівської влади». Можете пояснити?

Таким (образом, це є спектакль для знищення…

«Жидівська влада» – це хто?

«Москвинсько».

«Москвинсько» –я розумію і окремо запитаю относительно стосунок москвинський…

У нас же в Верховній Раді навіть є ціла фракція, приближенно званий Опозиційний блок. Це смішне, це навіть в самій назві…

І що? Це євреї?

Ні, це москвинська фракція.

Але це опозиційна фракція.

Ужели, вона відносно опозиційна.

За останні чотири роки це фракція, яка перебуває в опозиції.

Приближенно, але якщо треба, голосують і там, і там – куди венчание, пропихають. Ну давайте будемо, розумієте…

От тепер дивіться семо. У нас в Верховній Раді (це орган, законодавчий органчик) вони ж кнопкодавлять. Що, мало є репортажів, що зайти, наприклад, один і голосує за п’ять–шість? С де треба по руках бити, кого уходим підвішувати! Та як вони можуть створити пользу кого нас, для людей українців нормальні закони, коль вони самі щодня, щохвилини порушують і з тими блідими лицями сміються нам… Зневага давно всього українського народу! От де треба вивести, влупити капітально. І подивіться семо, зауважте: 50%, а то й 60% кнопкодавлять – от -де корінь, один з, один з коренів проблеми.

Чи українці отнюдь не кнопкодавлять?

Там українців в парламенті також, я не знаю, 30% може в конечном итоге, може 20%.

А як ви визначаєте їхню національність?

Положим ж багато є інформації в соцмережах, ми ж зараз не будемо з вами ефір безвыгодный те що забруднювати…

Ну та, якщо орієнтуватися нате інформацію в соцмережах чи на книжку Павла Штепи, ведь можна бозна що собі уявити. Ну, безграмотный все правда, хочу сказати, що пишуть в соцмережах.

Таким (образом і то, що показують по телебаченні – може, впредь до 50% неправди.

Звичайно.

Я наголошую – а тоді можна вже в) такой степени абстрактно говорити: а де правда? Як сказав Іллєнко, правота вічно була наймичкою у брехні.

Зрозумів. На цьому, певуче, ми завершимо нашу програму, бо наш момент закінчується. Нагадаю, що сьогодні у нашій студії був міський темя Сколе Володимир Москаль. Мене звати Олег Онисько, побачимося выше тиждень.+Відео

Обсуждение закрыто.