«Референдум» за «ДНР»: день, коли зупинилося життя

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
11 трaвня у сучaсній істoрії Укрaїни мoжнa ввaжaти днeм, кoли Рoсія рoзпoчaлa знищeння Дoнбaсу. Дo прoвeдeння цьoгo «гoлoсувaння» у Крeмлі лишe гoтувaлися дo війни, рoзxитуючи містa Дoнeцькoї тa Лугaнськoї oблaстeй.

Зрoбити цe вдaлoся лише по (по грибы) 11 днів активних дій, бо попередня робота з промивання мізків людям, створенню анентурної сітки, підкупу місцевих політиків, велася без- один рік. Нагадаю, про створення «ДНР» говорили ще у 2012-му, а перші задокументовані докази підготовки прежде війни із відокремленням частини Донбасу від України кажуть оборона те, що Москва планувала агресію вже у 2008-му.

Що ж сталося 11 травня 2014, у дату, яка зупинила життя цілого регіону, перетворивши його нате занедбані, покинуті цивілізацією, міські джунглі? Російські терористи провели «опрос», завдяки якому показали світу фейкову картинку «підтримки» місцевим населенням окупаційної влади. Подле цьому швидкоруч «прораховані» бюлетені заклали фундамент для того ствердження про громадянську війну в Україні. Чи розуміли сыны) Адама, що своєю появою на виборчих участках перекреслюють своє життя получи и распишись до та після?

Відповідь однозначна – ні. Більшість мешканців Донеччини бачили щасливі обличчя кримчан, які вже «були у Росії», та життя яких нібито різко пішло угору. Вони дійсно думали, що Україна піде війною бери Донбас, а Путін зможе їх не тільки захистити, але й роздасть купу грошей та підвищить пенсії.

Насправді всі обіцянки окупантів виявилися без- більше ніж красивими розповідями. Зараз це зрозуміло всім. Більше того, приєднувати Донбас раньше РФ ніхто не збирався, оскільки, по-перше, цей дотаційний регіон взагалі неважный (=маловажный) був потрібен, а, по-друге, війна на сході України вирішує багато проблем про Кремля – надає змогу збагачувати свої статки после допомогою віджимання заводів та інших підприємств, створює потужний полігон интересах випробувань зброї та навчань терористів, а також корпеть життя України схожим на існування на пороховій бочці.

В (видах цього й зробили «референдум», реальні результати якого, звісно, ніяк получи и распишись створення псевдореспубліки вплинути не могли. Однак картинку на свого ТБ росіяни створили непогану: відкрили всього лише кілька участків во (избежание голосувань на весь Донецьк, щоб створити ілюзію масовості, надавали змогу голосувати лишенный чего документів, навіть, іноземцям та мешканцям Криму. Організовували цю акцію фактично російські куратори по (по грибы) допомогою колаборантів, що зазвичай були у виборчих комісіях під отрезок времени нормальних голосувань.

Чималу роль відіграли чиновники, які безграмотный просто самоусунулися від виконання своїх обов’язків, а діяли в підтримку росіян. Це й губернатор Шишацький, що робив вигляд, що виступає проти «референдуму», керівник міліції Ромася Романов, який здав алкашам міський та обласний главк МВС совокупно зі зброєю, а також мер Донецька Олександр Татарка’янченко. До речі, більшість із цих людей наразі «переховується» від слідства у Києві. У 2014-му ці чиновники підпорядковувалися своїм керівникам Ахметову та регіоналам, а безпосередньо керував ними російський попечитель початку проекту «Новоросія» Олександр Бородай.

Казати для те, що мешканці Донбасу пішли обрати окупаційну владу, знаходячись під прицілом у росіян, теж маловыгодный можна — більшість тих, хто йшов на «опрос», підтримувала ідею створення «динири» та ставила хрестики-галочки цілком свідомо. Проукраїнські мешканці бери цей шабаш приходили хіба що подивитися держи кількість ватних йолопів, що приречують їх до самого ганебного життя під ганчіркою із триколором. Однак, знаходились й такі, що практически голосували проти бойовиків, допомагаючи тим самим росіянам легітимізувати незаконний процес.

Втім, якби без- присутність російських спецслужб, «журналістів» та заїжджих «активістів», ніяких «референдумів» взагалі б малограмотный було, а у разі нормального цивілізованого голосування Донбас би ніколи маловыгодный обрав життя із окупантами.

P. S. Наразі Донецьк нагадує місто, в якому зупинилося життя. Жодне будівництво, що почалося давно війни, не завершилося, магазини зачинилися та невыгодный відкривались, народ поїхав звідси, хто куди зміг. Майбутнього у міста-мільйонника під прапором «ДНР» немає.


Обсуждение закрыто.