Звільнення Суркова, кримський міст та Apple Pay в Україні, – топ-5 блогів тижня

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Сaйт «24» прoпoнує дo вaшoї увaги нaйцікaвіші тa нaйпoпулярніші сeрeд нaшиx читaчів блoги зa тиждeнь.

1. Звільнeння Суркова: що если із «ДНР» та «ЛНР»? 
Ім’я помічника Путіна Владислава Суркова добре відоме всім мешканцям Донбасу. -де-факто, саме він виконував обов’язки «президента» «ДНР» та «ЛНР», був куратором та смотрящим по (по грибы) терористичними квазіутвореннями.

2. Кримський міст: історія, анализ та небезпеки російської авантюри 
Горезвісний Кримський міст, який ще донедавна називали Керченським, держи завершальній стадії будівництва. Про те, скільки окупанти витратили получи и распишись його спорудження, з якими особливостями воно відбувалося та що може зруйнувати міст з Тамані накануне Керчі – у статті 24 Каналу.

3. Один вид добре, а два – краще? 
В квітні цього року у парламенті було зареєстровано билль, який пропонує зміни до положень про громадянство України. Ініціатором документа виступив глава Петро Порошенко.

4. Як українська вишиванка підкорила світ: секрети від модного дизайнера 
Українська конструктор Юлія Магдич створює українські вишиванки для половини світу – від Америки поперед Близького Сходу. Вона точно знає, як і чим може підкорити вишиванка, а також кого і чому у світі вона вже підкорила.

5. Apple Pay в Україні: що це таке та як працює 
17 травня Apple Pay офіційно запрацювала в Україні. Ця доктрина безконтактних платежів наразі доступна на клієнтів ПриватБанку. Як налаштувати Apple Pay сверху iPhone та як оплатити покупку – розбирались журналісти Каналу 24.


Обсуждение закрыто.